علائم پاره شدن پرده بکارت با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

نشانه ها و علائم پارگی بکارت,انواع پرده ی بکارت,عکس واژن سالم و عکس پارگی واژن,تشخیص پارگی بکارت,رنگ خون پارگی بکارت,نشانه های نداشتن پرده بکارت,پرده بکارت ارتجاعی,از کجا بفهمم ارتجاعی هستم,پرده حلقوی,هایمن هلالی,جراحی هایمن,انواع هایمن با تصویر,هایمن سالم,هایمن کجاست,ترمیم هایمن,علائم پاره شدن پرده ی بکارت (هایمن) و انواع آن با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

پرده بکارت یک غشاء نازک کوچک است که درمهبل و ابتدای ورودی واژن قرار گرفته است . هایمن یا Hymen واژه ای یونانی است به معنی الهه ازدواج ، که به نظر می آید یونانیان قدیم باورهایی نسبت به این موضوع داشتند به طوری که نام هایمن برروی این پرده پس از گذشت قرن ها ماندگار شده است .
ادعای برخی محققان این است که در ابتدای خلقت جنین جنین دختر در رحم مادر فاقد پرده هستند و این پوشش بعدها در سیر تکامل جنین ایجاد می شود. باید بدانیم درصد بسیار کمی از دختران به طور مادرزادی بکارت ندارند و بعضی از دختران به علت نوع پرده و یا رطوبت واژن در اولین نزدیکی خونریزی نخواهند داشت .
این غشا یا پوشش به وسیله نزدیکی و یا وارد کردن چیزی به داخل دهانه واژن بسته به نوع و اندازه و مقدار داخل شدن ساییده و پاره خواهد شد. شکل ونوع این بافت دنده دار کوچک برای همه دختران یکسان نیست و انواع مختفی دارد.

علائم پاره شدن پرده ی بکارت (هایمن) و انواع آن با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

انواع پرده بکارت

همان طور که گفتیم این بافت یا پوشش انواع مختلفی دارد که انواع آن را ذکر می کنیم و در مطلب دیگری هم بطور کامل توضیحاتی درباره انواع بکارت قرارداده ایم .
.

پرده حلقوی

از متداول ترین نوع و شکل ها هست که شبیه اسمش با حلقه نامزدی مشابهت دارد . سوراخی در وسط پرده قرار دارد و از اطراف به واژن چسبیده است که دارای دو نوع کشسانی و غیر کشسانی است .

معمولا در اکثر موارد اگر نوع پرده بکارت حلقوی کشسانی باشد با دخول و یا وارد کردن چیزی به داخل واژن خون ریزی اتفاق نمی افتد. اما اگر به شکل حلقوی غیرکشسانی بعد از آمیزش منجر به خونریزی می شود .

پرده بکارت ارتجاعی

پرده ارتجاعی دارای قابلیت اتساع و ارتجاع شبیه حالت بکارت حلقوی کشسانی است . این نوع پرده برای برخی افراد سوءتفاهمی ایجاد می کند مبنی بر باکره نبودن دختر زیرا معمولا در هنگام دخول پاره نمی شود و یا فقط پارگی و ساییدگی کوچک بر روی آن ایجاد می شود. که با بررسی قبل از ازدواج و نزدیکی توسط متخصص زنان میتوان سوءتفاهم و همچنین نگرانی ا را برطرف کرد.

از کجا بفهمم ارتجاعی هستم

ممکن است برای دختران این سوال پیش بیاید که از کجا بفهمم ارتجاعی هستم ؟
برای پاسخ به این سوال باید گفت که تشخیص نوع پرده نیاز به مشاهده دقیق دارد پس خودتان نمی توانید به تنهایی شکلش را تشخیص دهید، هر چند که میتوان طبق روشی که در مقاله ذکر کردیم بتوانید کمی ببینید اما اعتباری ندارد و به دلیل مشکلس که ممکن است برای پرده پیش بیاورد اصلا و ابدا توصیه نمی کنیم و مسولیت هرگونه مشکلات و عواقب بر عهده خود شخص است .

بکارت ارتجاعی به صورت سوراخی بزرگ در وسط قرار گرفته است که شکل آن هم در تصویر بالا موجود است و معمولا به دو حالت ممکن است وجود داشته باشد اول اینکه اندازه گردی سوراخ با اندازه لایه نازک گوشتی که اطراف آن را احاطه کرده است در یک تناسب باشد.

و حالت دوم اینکه اندازه سوراخ وسط کمی از لایه نازک اطراف خود بزرگتر باشد با این حال که همه می گویند کسانی که دارای بکارت ارتجاعی هستند دچار خونریزی نمی شوند ولی احتمالاتی هم وجود دارد طبق تحقیقات از هر 5 دختری که دارای بکارت ارتجاعی هستند 4 نفر در هنگام نزدیکی دچار خونریزی نمی شوند.

البته این مسله را هم توجه داشته باشید که پزشک متخصص با وجود داشتن بکارت ارتجاعی متوجه تشخیص نزدیکی یا عدم نزدیکی افراد می شود و این تشخیص نیز برای پزشک کار ساده ای است.

پرده دو سوراخی یا تیغه ای

نوع دیگری از این غشا نازک شکل دو سوراخی یا به اصلاح تیغه ای به آن گفته می شود که به صورت دو سوراخ گرد در وسط آن قرار دارد و یا این دو سوراخ به شکل دو سوراخ تیغه ای عمودی در وسط قرار گرفته است.

پرده غربالی یا سوراخ سوراخ یا مشبک

این نوع پرده در سراسر دهانه واژن گسترده شده و به طور کامل دهانه ورودی واژن را می پوشاند و دارای چندین سوراخ در وسط خود می باشد و شکل مشبک و یا سوراخ سوراخ در مرکز خود دارداین حالت از پرده درصدی کمی از انواع آن را دربر می گیرد.

پرده مسدود یا بسته یا بدون سوراخ

حالتی هایی پیش می آید که فرد از بدو تولد با هایمن کاملا مسدود بدنیا می آید و یا قطر این پرده به قدری زیاد هست که در زمان آمیزش و دخول دچار پارگی نمی شود و در زمان خون ریزی قاعدگی مانع خروج خون از بدن می شود.

که در این مواقع باید فرد با مراجعه به پزشک نسبت به رفع ان اقدام کند که معمولا پزشک برای خروج خون قاعده گی و یا جلوگیری از آمیزش دردناک با جراحی سبکی این مشکل را مرتفع می کند.

هایمن معمولا بعد اولین رابطه جنسی به چند تکه تبدیل می شود و به صورت تکه های گوشتی متصل به دیواره مهبل باقی می ماند.

عکس واژن سالم و عکس پارگی واژن

عکس واژن سالم و عکس پارگی واژن

همان طور که در عکس فوق مشاهده می کنید تصویر سمت راست مربوط به عکس واژن سالم و تصویر سمت چپ مربوط به عکس پارگی واژن می باشد.

تصویر سمت راست در داخل محدوده نقطه چین بیضی شکل سوراخ هایی کوچکی وجود دارد که نوع این سوراخ ها نوع بکارت شما را مشخص می کند.

و تصویر سمت چپ در نقاط مشکی رنگ بکارت دچار پارگی می شود و این نقاط ممکن است در افراد مختلف به تعداد کمتر وجود داشته باشد.

پرده بکارت من پاره شده است، چکار می توانم انجام دهم؟

پارگی پرده بکارت مساله خیلی مهم و بحرانی برای زنان نیست. بنابراین بعد از اینکه متوجه پارگی آن شدید، وحشت نکنید. در اطراف واژن از یخ استفاده کنید تا درد تسکین پیدا کند و سرعت بهبود افزایش یابد. از داشتن رابطه جنسی پرهیز کرده و در طی این مدت از تامپون استفاده کنید تا مطمئن شوید که زخم بهبود یافته است. اگر واقعا به ترمیم پارگی پرده بکارت نیاز دارید، به یک هایمنوپلاست (متخصص در ترمیم پرده بکارت) مراجعه کنید. اما اگر خونریزی شدیدی برای مدت طولانی تری دارید به پزشک خود مراجعه کنید زیرا ممکن است این خونریزی در اثر پارگی واژن باشد.

آیا پارگی پرده به این معنی است که باکرگی خود را از دست داده اید؟

باکرگی در زمان اولین رابطه جنسی از دست می رود، یعنی از دست دادن باکرگی مربوط به اولین رابطه جنسی، نه زمانی که پارگی بکارت اتفاق می افتد. نداشتن خونریزی بعد از اولین رابطه جنسی، نباید دلیلی بر عدم باکرگی تلقی شود. اما صرف نظر از آن، راهی برای به دست آوردن مجدد باکرگی وجود ندارد و اینکه شخصی مدت ها هیچ گونه رابطه جنسی نداشته، نمی تواند باکرگی را به او برگرداند.

نشانه ها و علائم پارگی بکارت

نشانه ها و علائم پارگی بکارت

علایمی که نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت شخص می باشد، در ذیل آمده است. این علائم در هر زنی یکسان نیست. ممکن است خانم ها، تمام این علائم را تجربه نکنند ولی یکی از آنها را حداقل، تجربه خواهند کرد.

لکه هایی بر روی واژن

احساس درد در ناحیه واژن

تکه هایی از پوست پاره شده در دهانه واژن

تشخیص سلامت یا پارگی پرده بکارت

دغدغه اصلی برای دخترانی که لکه خون در لباس زیر خود می بینند و یا خود ارضایی های مکرر داشته اند همیشه این سوال است که آیا هایمن من سالم است و اینکه چطور میتونم تشخیص بدم که پرده م سالمه یا نه ؟

گرچه راهی وجود دارد که میتوان به معاینه فردی پرده بکارت پرداخت ولی به طور قطع میتوان گفت که در تشخیص به این شیوه هیچ اعتباری وجود ندارد و حتما برای اطمینان کامل از این موضوع به پزشک مراجعه کنید.

همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که پزشک زنان هیچ کاری به داشتن یا نداشتن رابطه جنسی شما ندارد و یا اینکه شما خودارضایی می کنید یا خیر و این قبیل مسایل به هیچ وجه به پزشک شما مربوط نمی شود و این را بدانید که پزشک شما گزارش معاینه شما را هم به هیچ وجه به هیچ ارگان و سازمان و شخصی ارایه نمی کند اگرچه شاید سوالاتی بپرسد.

چطور تشخیص بدم پرده م سالم هست یا نه ؟

برای این کار یک آینه بزرگ رو به روی خودتون قرار بدید و در حالتی که به پشت تکیه داده اید پاهای خود را جمع و سعی کنید کمی به سمت پایین بروید طوری که سطح بیشتری از انتهای کمرتان مماس با زمین باشد در این حالت پاهای خود را باز کنید و به کمک انگشتان خود سعی در باز نمودن لب بیرونی واژن نمایید.

تشخیص نوع پرده شما و مطابقت آن با آنچه در تصویر فوق مشاهده می کنید درک متوسطی از سالم یا پارگی به شما می دهد و در این حالت حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه سعی در تست سلامت پرده خود نکنید این نوع تشخیص فردی می باشد و اصلا محل اعتبار نیست و صرفا برای رفع کنجکاوی شماست.

نشانه های نداشتن پرده بکارت

به لحاظ روانشناسی و پزشکی نشانه هایی برای دخترانی که پرده شان بواسطه رابطه جنسی از بین رفته است وجود دارد معمولا دخترانی بی پروا از رابطه جنسی حرف میزنن و در اولین رابطه جنسی شان از اینکه لباس هایشان را در بیاورند احساس شرم ندارند شک برانگیز هستند.

چرا که دختران به راحتی دست کسی را نمی گیرند و وارد معاشقه نمی شوند  و بعد از اینکه لباس هایشان را در آوردید احساس شرم و خجالت در چهره شان نمایان می شود.

تشخیص پارگی بکارت

اولین نشانه شکل سوراخ واژن است که این سوراخ در دختران معمولا به شکل گرد وجود دارد و در زنان به شکل هفت مشاهده می شود شکل هفت در سوراخ واژن اولین علامت در دخول با الت تناسلی مرد است چرا که در اثر فشار آلت به سوراخ و دیواره واژن و در جهت تسهیل هرچه راحت تر وارد شدن آلت تناسلی مرد شکل آن از گرد به هفتی شکل در دهانه واژن تغییر پیدا می کند.

دیواره گردن رحم از غشای ضخیم و به صورت برجسته بوجود آمده است که این غشا در صورت نزدیکی مکرر این غشا کم کم از بین می رود به طوری که شما به راحتی و با کمترین فشاری می توانید دخول انجام دهید پس اگر شما به راحتی سوراخ واژن را پیدا کردید و بی هیچ فشاری دخول را انجام دادید شخص مقابلتان قبلا هم این کار را انجام داده است.

داستان های تجاوز هم جایگاه خود را دارند چرا که با مراجعه به پزشک به راحتی می توان از درستی یا نادرستی آن مطلع شد چون وقتی که تجاوز به یک فرد انجام می شود جدا از پارگی آسیب هایی به دیواره واژن ، مجاری ادرار و گاها دهانه رحم وارد می شود که پزشک به راحتی میتواند آن را تشخیص دهد.

چه چیزی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود؟

هایمن معمولا غیر مستقیم و به راحتی پاره نمی شود و موارد خیلی نادری وجود دارد که باعث پاره شدن ان می شود اگر چه کارهایی از  قبیل اسب سواری که شامل حرکات رو به بالا و پایین است باعث ایجاد شکاف و فشار روی ناحیه کشاله ران می شود اما اینها باعث پاره شدن نمی شود.

پاره شدن هایمن ممکن است اولین بار توسط رابطه جنسی بعد از دخول ایجاد شود و ممکن است خونریزی موقت و یا ناراحتی ناگهانی ایجاد شود اما اولین مقاربت در مورد پاره شدن و خونریزی در افراد متفاوت است.

پاره شدن پرده می تواند در نتیجه یکی از رفتارهای مختلف کششی باشد به عنوان مثال ممکن است به علت بیماری ، آسیب دیدن مستقیم ، معاینات پزشکی ، خود ارضایی با اشیا خارجی و یا تمرینات فیزیکی از بین برود.

  پرده بکارت ارتجاعی / پرده بکارت حلقوی

رنگ خون پارگی بکارت

رنگ خون پارگی بکارت

تفاوتی بین رنگ خون بکارت با خون قاعدگی وجود ندارد اما نکته مهمی که وجود دارد در حجم و قلت و کثرت خون ریزی است معمولا خون ریزی که از پاره شدن طبیعی پرده ایجاد می شود معمولا از یک قطره شروع می شود و حداکثر آن به قدری است که بتواند یک نوار بهداشتی را پر کند.

خون حاصل از پارگی طبیعی معمولا بخاطر وجود کم سلول های واژینال به سرعت لخته می شود حال آنکه پرده ترمیم یافته یا اصلا خون ریزی ندارد یا اگر هم داشته باشد به کندی لخته می شود و حجم خون ریزی آن به خاطر طبیعی نبودن بیشتر خواهد بود.

باکره بودن چیست و به چه کسی باکره می گویند ؟

باکره کسی است که هرگز رابطه جنسی نداشته است و تنها مختص زنان نیست بلکه همان مقدار که به زنان اختصاص می یابد به مردان هم تعلق دارد اما اکثر مردم به کسی که بکارت خود را از دست نداده باشد باکره می گویند.

همان طور که در بالا هم گفته شد این مسله صرفا به وجود یا عدم وجود بکارت در زنان بسنده نمی شود چه بسا اینکه افراد می توانند با وجود داشتن بکارت رابطه جنسی داشته باشند ولی در هر حال اهمیت این موضوع و تعاریف در جوامع مختلف تحت تاثیر باور های مختلف قرار می گیرد.

پارگی بکارت بدون درد چگونه ممکن است ؟

همیشه و در اکثر مطالب گفته ام که اگر برای اولین بار میخواهید اقدام به رابطه جنسی بکنید حتما سعی کن فضایی آرام و دلنشین و به دور از اضطراب و خستگی و استرس ایجاد کنید چرا که در این شرایط پارگی بکارت بدون درد یا با کمترین درد ممکن صورت می گیرد پس حتما از شب عروسی ، شب عقد و مشابه آن استفاده نکنید حتی المقدور .

لازم است قبل از رابطه جنسی به شکل دخول ، همسرتان از نوع بکارت خود اطلاع پیدا کند چرا که بعضی از انواع بکارت ضخیم هستند و با عمل دخول و آمیزش پاره که نمی شوند بلکه نزدیکی دردناکی را ایجاد خواهند کرد و این شرایط برای دفعه اول اصلا مناسب نیست چون خاطره آن تا آخر عمر همراه شریک زندگی تان خواهد ماند در این حالت معمولا پزشک با بریدن بکارت نسبت به رفع این مشکل اقدام خواهد کرد.

قبل از شروع زن باید به طور کامل تحریک شده باشد همین تحریک سبب ترشح و شل شدن دهانه واژن می شود و در صورتی تنگی واژن می توانید از ژل های روان کننده جهت تسهیل دخول استفاده کنید همچین می توانید از اسپری های بی حس کننده مخصوص هم استفاده کنید که این مورد زیاد توصیه نمی شود.

ممکن است پاره شدن بکارت در دفعه اول به طور کامل ایجاد نشود و هر دفعه مقداری از پرده بکارت پاره شود و خون ریزی کند که از این بابت نگران نباشید و نیاز به گفتن نیست که بعضی از انواع بکارت اصلا پاره نمی شوند و به تبع خونی هم دیده نمی شود.

آیا خودارضایی باعث پارگی بکارت میشود؟

خود ارضایی از جمله عوامل منفی در بین افراد مجرد محسوب می شود و عملا در بین دختر خانم ها این نگرانی را به وجود می آورد که آیا این کار باعث پارگی بکارت و آسیب به آن می شود در پاسخ به این سوال باید ذکر کرد که نوع خود ارضایی خیلی مهم است و باید اطلاع داشت که فرد به چه نحوه این کار را انجام داده است.

آیا خودارضایی مالشی باعث پارگی بکارت می شود

خود ارضایی کاری حرام و ناپسندیده می باشد که در اغلب مواقع عوارض روحی و جسمی فراوان هم به دنبال خواهد داشت ولی با این حال برای پاسخ به این سوال و رفع نگرانی لازم است بدانید که خود ارضایی مالشی منجر به پارگی بکارت نخواهد شد و بکارت جز با وارد کردن شی خارجی به داخل واژن دچار آسیب نمی شود مگر در موارد خاص و نادر .

فاصله بکارت از دهانه واژن

همان طور که در بالا گفته شد بکارت بخشی از مجرای درونی سیستم تناسلی زنان ، واژن می باشد و معمولا در عمق 2 تا 4 سانتی متری از دهانه ورودی واژن قرار دارد و در افراد مختلف ممکن است کمی متفاوت و در فاصله 3 تا 5 سانتی متری ورودی دهانه وجود داشته باشد.

باور غلط در مورد پرده بکارت

باور غلط در مورد پرده بکارت

در اینجا، 5 باور اشتباه در رابطه با پرده بکارت را ذکر می کنیم که بهتر است برای همیشه از بین بروند.

1- پرده بکارت با رابطه جنسی پاره می شود

این گفته تا حدی درست است اما کل مطلب نیست. خیلی از افراد، در واقع قبل از اینکه برای اولین بار دخول کامل داشته باشند، پرده بکارت خود را از دست می دهند. دکتر برایتمن می گوید استفاده ا ز تامپون و حتی فعالیت های فیزیکی مثل اسب سواری، ژیمناستیک و دوچرخه سواری، ممکن است به پرده بکارت آسیب بزنند زیرا پرده بکارت بسیار نازک است و نزدیک به دهانه واژن قرار گرفته است و خیلی حساس بوده و مستعد پارگی در دوران کودکی می باشد.

2- وقتی پرده بکارت پاره می شود، خونریزی و آسیب زیادی ایجاد می کند

دکتر برابتمن می گوید برای بعضی افراد، این موضوع صحت دارد. به این دلیل که واژن افراد با یکدیگر فرق دارد و همینطور پرده بکارت از یک فرد تا فرد دیکر متفاوت است. بنابراین همه ممکن است دچار خونریزی زیادی نشوند. بعضی ها در هنگام پاره شدن پرده بکارت، اصلا آن را حس نمی کنند و بعضی دیگر ممکن است که مقدار کمی احساس ناراحتی کنند و متوجه لکه بینی مختصری شوند. در صورتی که تجربه آن برای فردی خیلی سخت باشد یا به مدت طولانی احساس بدی داشته باشد و خونریزی زیادی را نیز تجربه کند. پیشنهاد دکتر برایتمن این است که با پزشک یا متخصص زنان و زایمان، تماس گرفته شود و تحت معاینه قرار بگیرد.

3- پرده بکارت به یک بار پاره می شود و دیگر تمام

دکتر برایتمن می گوید عمل پاره شدن پرده بکارت، اینگونه نیست که یک دفعه و یک باره انجام شده و دیگر تمام شود. ممکن است زمانی که برای اولین بار تامپون را وارد می کنید، پرده بکارت مقداری پاره شود و سپس، وقتی چیز بزرگتری را وارد می کنید، این پارگی بیشتر شود. چیزهایی مثل آلت تناسلی مردانه، وارد کردن چندین انگشت، ویبراتور و غیره. این قضیه نشان دهنده این است که اشخاص نه تنها با اولین دخول جنسی، بلکه در دفعات بعدی رابطه جنسی نیز، شاهد خونریزی خواهند بود و این کاملا طبیعی و نرمال است.

4- اگر پرده بکارت شخصی، پاره باشد به این معنی است که رابطه جنسی داشته است

نه، نه، نه. یک میلیون بار باید بگویم نه. همانطور که دکتر برایتمن می گوید” اصلا، اصلا، اصلا”. هر کسی که بگوید زنی در گذشته، به علت داشتن رابطه جنسی و بر اثر پارگی پرده بکارت، خونریزی داشته است، دروغ می گوید و در مورد چیزی که از آن حرف می زند، اطلاعی ندارد. همانطور که دکتر برایتمن توضیح دارد و همانطور که شما همین الان کلمه به کلمه آن را خواندید، این بافت نازک کوچک به روش های خیلی زیادی، امکان دارد پاره شود که خیلی از آنها اصلا به تمایلات و روابط جنسی، مربوط نمی باشد.

5- اگر برای مدت طولانی، رابطه جنسی نداشته باشید، پرده بکارت خود به خود، ترمیم می شود؟

هرگز شاهدچنین چیزی نخواهید بود. بر طبق گزارشات Planned Parenthood ( سازمان بهداشتی غیر انتفاعی در آمریکا که مربوط به سلامت جنسی افراد است)، حتی اگر هیچ چیزی، به مدت 50 سال، داخل واژن یک زن نشود، لبه های پرده بکارت، به یکدیگر نزدیک نمی شوند.” باکرگی مجدد” واقعیت ندارد.در پایان توصیه می کنیم مطلب معاینه و دیه پرده بکارت را بخوانید.

 

منابع:

zoomlif.com

hidoctor.ir

  معاینه پرده بکارت / دیه بکارت
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

28 دیدگاه‌ها

 1. سلام من میخوام ازدواج کنم تاحالم اصلا چیزی وارد نکردم اما تکواندو میرفتم حرفه ای چند بار ضربه بهم خورد ولی همون لحظه یکم درد داشت و خونی نیومد واین که ی مدت وقتی پریود میشدم با فشار اب زیادم ن ولی میشستم که تمیز بشم ولی باز خونی ندیدم نمیدونم بکارتم اسیب دیده یا ن خیلی استرس دارم

  • سلام
   مشکلی نداره جای نگرانی نیست
   اگر هم برفرض پارگی جزیی داشته باشه پزشک متخصصبه راحتی تشخیص میده که در اثر رابطه نبوده. میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید

 2. سلام من چند ساله خود ارضایی میکنم اونم در حد مالش هستش ممکنه به پرده بکارتم آسیب رسیده باشه

  • سلام
   این کار را دیگر انجام ندهید. اگر برفرض هیچ آسیبی هم به بکارت نرسد به بخشهای دیگر جسم آسیب می رسد که قابل مقایسه با بکارت نیست. و بعضی از اونها ممکنه تا آخر عمر همراهتون باشه
   به جسم و اعضا و جوارح و روح آسیب میزنه
   ضرر و عوارض زیادی داره که در برابر مثلا سود ظاهری کم و یک لحظه ای اصلا به حساب نمیاد
   عوارض زیادی داره که بعضی از اونها سریع ظاهر میشه و برخی از عوارض سالهای بعد که هر کدوم بستگی به بدن و طبع و روحیات و … هر فرد داره
   افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬لاغری و ضعف٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن با رابطه جنسی٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….

 3. سلام خسته نباشید.من اینه گذاشتم جلوی خودم و دیدم که یچیزی شبیه ارتجاعی بود و ذهنم درگیره میخوام‌گواهی سلامت بگیرم.چقدر زمان باید بگذره و ب پزشک مراجعه کنم.آیا ورزشهایی که انقباض واژن در اون انجام میشه،تاثیر داره؟؟؟؟؟؟

  • سلام
   کارتون غلط بوده دیگر انجام ندهید
   فقط متخصص زنان میتواند تشخیص بدهد

   • سلام من بر اثر دوچرخه سواری ضربه محکمی به اونجام خورد و لبه های کناری فکر کنم خون امد شیاری روش ایجاده شده ولی وسطش که میگن پرده است اسیبی ندیده امکان داره پرده بکارتم اسیب دیده باشه در ضمن خواستگار دارم میخوام ازدواج کنم میشه سریع بهم جواب بدین مرسی

 4. سلام من تو آینه نگاه کردم و زور زدم ب اندازه ی سرانگشت سوراخ دیدم ممکنه پرده نداشته باشم

  • سلام
   نیازی به این کار نیست. شما نمیتونید بفهمید ٬ متخصص زنان باید بررسی کند. پرده مشکلی نداره تا وقتی چیزی داخل واژن نرود

 5. سلام عمر پرده بکارت چقدر ؟ ابا پرده بکارت در سن 35 الی 40 سالگی اتومات وار از بین میرود؟

 6. سلام من بعد از چند دیقه خون مشاهده کردم میخواستم ببینم ایا پرده م اسیب دیده یا ن؟؟

  • سلام اینکار را دیگر انجام ندهید و ترک کنید. عوارض زیادی دارد
   برای خون هم به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند بخاطر مشکلات واژن هست یا اختلالت قاعدگی یا چیز دیگر

  • آناهیتا

   سلام من بعد از چند دیقه خون مشاهده کردم میخواستم ببینم پرده م اسیب دیده یا ن؟؟

   • سلام اینکار را دیگر انجام ندهید و ترک کنید. عوارض زیادی دارد
    برای خون هم به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند بخاطر مشکلات واژن هست یا اختلالت قاعدگی یا چیز دیگر

    • سلام. من در کودکی یعنی حدود 6 سالگی به علت مشکل سوزش ادراری شدید و خارش، چند بار شاید دو سه بار انگشتمو وارد کردم ولی هیچوقت نه دردی حس کردم نه خونریزی دیدم. آیا ممکنه پردم پاره شده باشه؟

     • سلام
      مجاری ادرار جدا هست و فرق دارند. احتمالش خیلی کم هست. برفرض ساییدگی جزیی باشه به مرور برطرف میشه. پزشک هم تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

 7. سلام خواهشن کمکم کنید من حدودن ۱۰یا۱۲ سالگی ی شلنگ باریکی رو وارد خودم کردم حدودن۱۰ ۱۵ سانت الان ۲۰ سالمه و میخوام ازدواج کنم میترسم از اینکه میخوام ب پزشک همراه همسرم مراجعه کنم خواهش میکنم کمکم کنید میخواستم بدونم پرده ی بکارتمو از دست دادم

  • سلام
   درد و خونریزی نداشتید؟
   میتونید تنها به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند
   اگر آسیب دیدگی هم باشه پزشک تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

 8. سلام من م میخام ببینم ب پردم آسیب میزنه یا ن؟

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش هست
   دیگر انجام ندهید. عوارض و آسیبهای زیادی داره که به تمام جسم و روح وارد میکنه. مضراتش زیاد هست

 9. سلام من چند سال پیش سه بار رابطه داشتم ‌و پرده من حلقوی قابل اتساع هستش خونریزی نداشتم فقط سوزش و درد هربارم همین جوری سوزش داشت اما دخول کامل نبود.
  الان دکتر تشخیص میده ک من رابطه داشتم یا نه؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند و نتیجه را بگویند

 10. سلام من چند سال پیش رابطه از جلو داشتم اما کامل نبود درد و سوزش داشتم کلا دوسه بار شد این رابطه.پردم حلقوی قابل اتساع است آیا دکتر معاینه کنه تشخیص میده رابطه داشتم؟ خواهشاً جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام
   بستگی داره . احتمالا پارگی جزیی داشته باشه
   بدون بررسی نمیشه جواب داد. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *