بررسی پارگی پرده بکارت با خودارضایی، یبوست، مالش و انگشت

نشانه های پاره شدن پرده بکارت,عکس پارگی واژن,پارگی پرده بکارت,ایا مالش باعث پارگی می شود,آيا یبوست باعث پارگي بكارت ميشود,پارگی پرده بکارت با خودارضایی,پارگی پرده بکارت با انگشت


بررسی پارگی پرده بکارت با خودارضایی، یبوست، مالش و انگشت

پرده بکارت انواع مختلفی دارد و پارگی آن می‌تواند کاملا بدون علامت باشد. پارگی پرده بکارت گاهی اوقات با خونریزی، درد خفیف همراه است ولی به طور کلی درد یا خونریزی معیار مناسبی برای تشخیص پارگی پرده بکارت نیست.

پارگی پرده بکارت

پاره شدن پرده بکارت پارگی پرده بکارت و سلامت آن، درگذشته یکی از نگرانی‌های دختران در شرف ازدواج و خانواده‌های آنها بود. ملاکی در سنجش سلامت جنسی دختران جوان که این روزها کمتر به آن توجه می‌شود؛ چرا که ثابت شده این مسأله نمی‌تواند معیار قابل اعتمادی برای تشخیص سلامت جنسی باشد.

پارگی پرده بکارت با خودارضایی

آیا خودارضایی می‌تواند باعث پارگی پرده بکارت شود؟

خود ارضایی در صورتیکه باعث ضربه مستقیم به پرده بکارت شود، می‌تواند باعث پارگی آن شود. ذکر این نکته ضروری است که پرده بکارت به طرق مختلف پاره می‌شود هرچند مقاربت متداول ترین راه آن است.

از جمله موارد ذکر شده در بالا مسئله خودارضایی می باشد. پرده بکارت بافتی بسیار حساس و نازک دارد و با کوچکترین تحریک آسیب پذیر می باشد .

گرچه تحریکات کوچک و مختصر آسیب کامل به پرده بکارت نمی رساند ولی همین آسیب جزئی برگشت ناپذیر و قابل تشخیص است و سبب حساس شدن آن و احتمال پارگی وجود دارد، پس اکیدا از هرگونه فعالیتی که احتمال آسیب به پرده بکارت میرود دوری کنید.

در عین حال در صورتی که به این موضوع شک دارید بهترین و مطمئن ترین راه معاینه توسط پزشک میباشد.

توصیه اکید ما اینکه از عمل بسیار ناپسند و ناخوشایند خودارضایی دوری کنید تا بر اثر چند لحظه کوتاه احساس لذت جنسی که بر اثر خودارضایی حاصل می شود و عذاب وجدان سختی را به همراه دارد ، زندگی مشترک آینده خود را دچار مخاطره نسازید و خود را دچار فشارهای روحی روانی نسازید .

  تشخيص مدت زمان پارگي پرده بكارت / پزشک قانونی تشخیص زمان اولین رابطه

پارگی پرده بکارت

آيا یبوست باعث پارگي بكارت ميشود

سوال :سلام دخترم یبوست شدید داشته بعد از چند دقیقه مقداری خون ازشون خارج شده همراه با دل درد ایا ممکنه پرده بکارت شون اسیب دیده باشه ؟

پاسخ دکتر:خیر به علت یبوست پارکی اتفاق نمی افتد پارگی فقط در صورت دخول یا وارد کردن جسم خارجی اتفاق میافتد.شما را به مطالعه مطلب مفید پارگی پرده بکارت بدون درد نیز دعوت می‌کنیم.

ایا مالش باعث پارگی می شود

سلام خسته نباشین . من ۱۷ سالمه چند سال خود ارضایی داشتم نمی دونستم که باعث پارگی پرده میشه . یک سال هست که دیگه انجام نمیدم خودارضایی هم در حد مالش دادن ارضاء میشدم الان با این حرفا ، پرده سالمه و چین و چرک نداره اصلا یعنی پردم اسیب دیده هیچ چیزیم تا حالا فرو نکردم تو واژنم .

پاسخ :

سلام با مالش پرده پاره نمی شه .

پاره شدن پرده بکارت با انگشت

آیا داخل کردن انگشت به واژن میتواند باعث پارگی یا آسیب پرده بکارت شود ؟من چند وقت پیش انگشتمو از روی کنجکاوی وارد واژنم کردم حالات خیلی میترسم!

پاسخ:با سلام، وارد شدن هر چیزی به داخل واژن میتواند منجر به آسیب پرده بکارت یا پارگی آن شود، حال می خواهد آلت مردانه باشد یا جسم یا استفادهه میوه هایی که حالت آلت مردانه را دارند ویا حتی وارد کردن انگشت اما همانطور که ذکر شد احتمال دارد و باید معاینه شوید

پس در پاسخ اجمالی بله این احتمال هست اما اینکه آیا بکارت شما پاره شده یا آسیب دیده ، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید جهت معاینه.

خود ارضایی دختران در قبل از ازدواج

به‌طور کلی به تحریک آلت تناسلی توسط خود فرد برای تخلیه هیجان جنسی خود ارضایی گویند. اکثر زنان و دختران در سنین 13 تا 20 سالگی برای اولین بار اقدام به خود ارضائی می‌کنند و برای نخستین بار به تجربه‌ای چنین هیجان‌انگیز دست می‌یابند. این افراد از آنجا که تاکنون چنین لذتی را درک نکرده‌اند اغلب از نظر روحی به آن معتاد می‌شوند و در هر فرصتی اقدام به خود ارضائی می‌کنند. در دختران زمانی می‌گویند خود ارضایی (استشها) صورت گرفته که با خود، کاری کند که به اوج لذت جنسی برسد. در این زمان مایعی که از او خارج می شود منی نامیده می شود منی در زنان و دختران بر خلاف مردان و پسران، همراه با جهش نیست.

عوامل موثر در خود ارضایی

خود ارضایی به بسیاری از دختران برای رسیدن به آرامش و از بین بردن استرس کمک می‌کند. آن‌ها از لذت حاصل از این عمل بهره می‌برند، خستگی خود را به در می‌کنند و برای مدتی از دنیای واقعیت و روزمره فاصله می‌گیرند. درعین‌حال دریافت حسی و شناخت بهتری از بدن خود پیدا می‌کنند که در نهایت نقش مثبتی نیز در ارتباط جنسی آن‌ها با پارتنرشان دارد. برای بسیاری از دختران این عمل، جدا از شرایط زندگی آن‌ها و داشتن یا نداشتن ارتباط جنسی با دیگری، شکل خاص و مستقلی در کسب لذت جنسی شمرده می‌شود. همین‌طور به خاطر انتخاب آزاد رویای جنسی، می‌توانند بخشی از خواسته‌های جنسی خود را آن‌گونه که علاقه و آرزو دارند، تجربه کنند. جالب اینکه برخی از دختران، اغلب در رویای خود رابطه جنسی با زنان دیگر دارند و یا خود را در نقش مفعولی می‌بینند. تقریباً نیمی از این دختران می‌توانند بخشی از رؤیاهای جنسی خود را به مرحله عمل نیز دربیاورند. در رسیدن به لذت جنسی از راه خود ارضایی، بعضی از آنان کمبود حس آمیخته و یکی شدن و تعلق داشتن به دیگری را احساس می‌کنند، در عوض رسیدن به اوج لذت جنسی (ارگاسم) از این راه تقریباً تضمین‌شده است.

خودارضایی و مالش در پارگی پرده بکارت دختران جوان تاثیر دارد

محققین بیان می‌کنند که آنورگاسمی یکی از مهم‌ترین عوارض خود ارضایی در دختران است. ممکن است این افراد در دوره مجردی با خود ارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما در آینده رضايتمندی جنسي در زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد. عمل خود ارضایی دختران با تحریک قسمت‌های خارجی دستگاه تناسلی رایج‌تر است که صدمه چندانی به دستگاه تناسلی نمی‌رساند اما زمانی که خود ارضایی با تحریک قسمت‌های داخلی‌تر دستگاه تناسلی باشد، بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است درصورتی‌که به‌صورت مداوم تکرار شود آسیب‌های جدی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد. خود ارضایی دختران با انگشت می‌تواند باعث خراشیدگی لبه‌های پرده بکارت گردد. اگر عمل خود ارضایی دختران با استفاده از جسم خارجی یا فشار بیش از حد به دهانه واژن باشد می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد. آسیب به پرده بکارت ازجمله این خسارت‌هاست که ممکن در حین عمل خود ارضایی با جسم خارجی به وقوع بپیوندد.

معمولاً دختران در پاسخ به این سؤال که چرا اقدام به خود ارضایی انجام می‌دهند این مطلب را بیان می‌کنند: تسکین احساس ناخوشایند در واژن. چون حین ارگاسم واژن منقبض شده و ترشحات از آن خارج می‌شوند. در حین عمل ارگاسم مقداری ماده دوپامین ترشح می‌شود که احساس خوشایندی به فرد در حال ارضا القا می‌کند.

نکات مهم در رابطه با خود ارضایی

تقریباً تمام دختران برای این کار از دست خود و از راه تحریک کلیتوریس استفاده می‌کنند. البته این تحریک کلیتوریس هم به‌صورت‌های مختلفی انجام می‌گیرد. مشاهده‌شده است خود ارضایی در میان دختران با استفاده از انگشت خود صورت می‌پذیرد هرچند که بعضی نیز با فشار شدید آب کلیتوریس خود را تحریک و عمل خود ارضایی را انجام می‌دهند. اقدام به خود ارضایی با پتو نیز در میان برخی از این دختران جوان شایع است! با توجه به این نکته از اقدام به تحریک با استفاده از این روش‌ها خودداری کنید.

خود ارضایی دختران با مالش کلیتوریس به‌تنهایی نمی‌تواند به پرده بکارت آسیبی وارد کند. همان‌طور که گفته شد پرده بکارت فقط بواسطه وارد شدن جسم خارجی داخل واژن پاره می‌شود نه با خود ارضایی با مالش کلیتوریس فرد.

مالش کلیتوریس از روی لباس و حتی لباس باعث پارگی پرده بکارت نخواهد شد هرچند که ترشحات پس از آن همراه با خون باشد. این خون احتمالاً ناشی از آسیب‌دیدگی قسمت خارجی واژن می‌باشد.

گاهی مواقع  می‌تواند فعل و انفعالات داخل رحم بر اثر تحریک تشدید هم باعث خروج خون پس از عمل خود ارضایی گردد.

عوارض خود ارضایی دختران

خود ارضایی دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و درصورتی‌که به‌صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می‌شود و مانند هر اعتیادی، روح و جسم و روان فرد را به هم می‌ریزد و زمانی که فردی اقدام به خود ارضایی می‌کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می‌افتد و جنبه‌های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی‌کند

ناسازگاری خانوادگی و سردی در روابط بعد از ازدواج از عوارض دیگری است که منشأ بسیاری از اختلافات زوجین است؛ ابتلا به این کار در دختران، سبب می‌شود که تحریکات جنسی در آن‌ها بی‌اثر باشد و از شوهر دلسرد شوند. چرا که با خود ارضایی شرطی شده‌اند تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می‌کنند به ارگاسم برسند و به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می‌افتد و گمان می‌کنند تنها در آن شرایط می‌توانند به ارگاسم برسند. این حالت برای کسانی بیشتر است که قبل از ازدواج چنین وضع و حالتی را داشته‌اند.

کم شدن حافظه و قدرت یادگیری

ضعف اعصاب و کم شدن قدرت تحمل در برابر مسائل

خطر از بین رفتن پرده بکارت برای دختران بر اثر دست‌کاری زیاد

خلأ عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتمادبه‌نفس

ضعف اراده و گرفتاری در اخذ تصمیم‌های لازم تا حدی که فرد را چون غلامی حلقه به گوش و دچار جنگ و جدال می‌سازد.

کاستی در اعتماد به ‌نفس به‌ خاطر دلهره و وحشت فرد در حین ارتکاب از بیم رسوایى.

درهم کوبیده شدن شخصیت فرد به خاطر سرزنش و تحقیر خود، به علت ارتکاب گناه

فراهم شدن زمینه بی‌مبالاتی به خاطر احساس دائمی گناه از عمل.

اضطراب دختران به خاطر وحشت آن‌ها نسبت به از دست دادن بکارت خود.

راه‌های ترک خود ارضایی دختران

برای انجام هر عملی پیش از همه اراده و تصمیم لازم است و در ترک خود ارضایی این مساله اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. تلاش برای تقویت اراده از گام‏‌های مهم در ترک خود ارضایی است.

بعد از اراده و تصمیم راسخ به ترک خود ارضایی، اولین قدم در این راه پرهیز از دست ‏کاری با اندام جنسی است و بهترین راه گریز از این امر بودن در حضور دیگران و بیرون رفتن از خلوت و تنهایی خود است.

عدم پوشیدن لباس‏‌های تنگ و چسبان

پرهیز از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏‌ها و تصاویر تحریک کننده

از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏‌های تحریک‏ کننده و فکر در مورد آن‌ها دوری کنید و اوقات فراغت خود را با مطالعه، ورزش و برنامه‌های جمعی پر کنید.

هر کاری که شما را به فکر خود ارضایی بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.

شب‌ها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.

  علت خونریزی دختر باکره / نداشتن خونریزی در شب عروسی

‫238 دیدگاه ها

 1. سلام
  تا وقتی چیزی وارد واژن نشود آسیبی نمی بیند
  برای اطمینان میتوانید به متخصص زنان و یا مامایی مراجعه کنید

  1. سلام من و پشیمان هستم و برای اینکه ببینم پرده ام سالمه خودم معاینه کردم که یه چیزی مثل نیمه ماه و بی رنگ دیدم نمیدونم پرده بکارتم بود یا نه ؟
   الان من پرده ام سالمه ؟
   ترخدا جواب بدید من خیلی عذاب وجدان دارم

   1. سلام
    به احتتمال زیاد مشکلی نداره
    دیگر نه معاینه کنید و نه دست بزنید. اون کار رو هم دیگه انجام ندهید

  2. سلام من از ده سالگی خود ارضایی میکردم وتو یه خانواده مذهبی بزرگ شدم اما به ولله قسم نمیدونستم چیه وغریزه ای بود وحتی فکر میکردم که اگه روی دستمم مالش بدم این حس بهم دست میده اما از وقتی که فهمیدم دیگه نکردم وترک کردم الان 15سالمه اما اون موقع که نمیدونستم پرده بکارت چیه انگشتمو وارد واژنم میکردم خودکارم انداختم اما نه به فطر زیاد واقعا الان حالم خیلی بده از گریه خوابم نمیبره خوب دست خودم نبود از کجا باید میدونستم وقتی که نگاه کردم واژنمو دیدم پایینه سوراخ ادرار یه سوراخ کوچیک که لبه هاش تیغه ایی بود وبهم چسبیده بود دیدم دکترم نمیتونم برم چون تو خانواده ما کسی تنها بیرون نمیره ترو خدا کمکم کنید میخام بمیرم ر راحت شم

   1. سلام
    اینکه فهمیدید کارتون غلطه و دیگه انجام ندادید خیلی خوبه.
    وضعیت فعلی پرده هم مشخص نیست و شما هم نمیتونید تشخیص بدید٬ برفرض اگر آسیبی هم دیده باشه (که احتمالشم خیلی کمه)٬ احتمالا جزیی باشه.
    الان هم لازم نیست دکتر برید٬ بعدا اگر فرصتش بود برای چکاپ سلامت سینه و رحم و تخمدان و واژن و … به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کند٬ وضعیت بکارت رو هم میفهمن.
    پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید. جای نگرانی نیست ٬ فکرای غلط رو دور بریزید. مشکلی نیست.

   2. سلام
    ببخشید من یه چن روزی هست که استرس اینو دارم که نکنه پرده بکارتم پاره شده باشه چون اب هم بعضی وقتا روی واژنم به طور ناخواسته گرفته میشد، پشیمونم تصمیم به ترک این کار زشت کردم، میترسم خیلی میترسم و وقتی هم دست میزنم یه جای خالی ای تو واژنم احساس میکنم یعنی ممکنه توی این جای خالیه قبلا بکارتم بوده و الان نیست؟؟؟ تروخدا کمکم کنید نمیتونم هم برم پیش پزشک

    1. سلام
     احتمالا پاره نشده٬ جای نگرانی نیست پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.
     اما کار بسیار غلط و مضری هست لطفا دیگر تکرارش نکنید.

 2. سلام
  نگران نباشید چون خون ندیدید و … احتمال اینکه پرده پاره شده باشه منتفی هست یا خیلی کمه
  اما چون بارها چیزی رو داخل کردید ممکنه ساییده شده باشه یا اسیب دیده باشه
  دکتر فقط برای سنین بالا نیست حتی کودکانم برای معاینه از نظر بهدات و سلامت و … باید مراجعه کنند.
  متخصص زنان یا مامایی کاری ندارند به چیزی فقط وظیفشون هست که معاینه کنند و نتیجه رو اعلام کنند
  پرده هم آخر دنیا نیست که این فکرها را می کنید

  1. سلام من یک سالی بود ک خودارضایی میکردم امروز تصمیم گرفتم ترک کنم هیچ وقت چیزی وارد نکردم فقط مالش بود ولی یه مایع سفید رنگ خارج میشد میخاستم بدونم ایا سالم هست پردم یا ن ؟

   1. سلام
    احتمالا مشکلی نیست. پارگی در اثر رابطه هم فرق داره و دکتر تشخیص میده که رابطه نداشتید. تنها همم میتونید برید

  2. خاهش میکنم کمک کنین من ترسی از دکتر ندارم ولی میترسم که ی وقت خانوادم بفهمن برای ازدواجم مشکلی پیش بیاد

 3. خیلی ممنون از اطلاعاتی خوبی و مفیدی که دراختیار ما گذاشتید واقعا ممنون خیلی مفید بودن.

  1. سلام من ۲۰سالمه و خود ارضایی انجام میدم خودارضایی هم در حد مالش بود آیا پردم آسسب دیده؟

   1. سلام
    احتمالش کمه
    اما احتمال عوارض دیگر حتمی هست. مثل مشکلات ارضا نشدن در رابطه واقعی و مشکلات روحی و جسمی دیگر…
    لطفا دیگر این کار مضر و غلط را انجام ندهید تا بعدا پشیمان نشوید و افسوس نخورید

 4. سلام تشکر
  صددرصد آسیب میرسونه
  عوارض روحی و جسمی زیادی داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  اینکار را انجام ندهید حتما این کار را ترک کنید
  روش ترک هم دررسایت و سایتهای دیگر مانند dadashreza.com هست جستجو کنید

 5. سلام
  اصلا نیازی نبود برای تست چیزی داخل واژن کنید
  کلا هیچوقت نباید چیزی داخل واژن کرد
  به متخصص زنان مراجعه کنید تا پاسخ قطعی بدهند
  خودارضایی رو ترک کنید مشکلاتش زیاد هست
  عوارض روحی و جسمی زیادی داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  اینکار را انجام ندهید حتما این کار را ترک کنید
  روش ترک هم دررسایت و سایتهای دیگر مانند dadashreza.com هست جستجو کنید

 6. سلام ببخشید اون متنی که تو سایتت نوشتی (جسم) منظورش چیه میشه بهمون بگین ممنون میشم

  1. سلام
   جسم یعنی بدن
   تمام اعضای بدن
   بسته به ویژگیهای جسمی هر فرد ممکنه برای بخشی از بدن مشکل و اختلال ایجاد کنه. مثل قلب یا کلیه یا معده و سیستم گوارشی یا مثانه یا چشم …

   1. سلام ببخشید میشه بهم کمک کنید ببینید من در خود ارضایی انگشت میکردم خون نیامد اما با ی ذره کوچیک که هنوز اولش بود ی جسمی وارد شد خون اومد این یعنی دیگه من پرده ندارم یا برای تنگی واژن بوده ترو خدا کمکم کنین؟

    1. سلام
     بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. احتمالات مختلفی داره که باید بررسی بشه تا مشخص بشه.میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.
     اون کار غلط و مضر را هم دیگر انجام ندهید جز پشیمانی چیز دیگری نداره.

 7. سلام من وقتی بچه بودم از اهمیت پرده بکارت خبری نداشتم و الان خیلی پشیمانم آنموقع فقط مالش با واژن انجام میدادم و یه بار که این کار و کردم خونی ندیدم ولی وقتی ادرار کردم حس کردم خون بی رنگ دیدم ولی هر چی به واژنم نگاه کردم اثری از خون نبود آیا من اون موقع خون دیدم یا اینکه ادرارم بوده و خونی در کار نبوده؟و آیا پرده بکارتم سالم هست یا نه ؟

  1. سلام
   همه دختران خونریزی ندارند.
   خونریزی هم فقط برای بکارت نیست
   از اینجا با قطیت نمیتوان پاسخ داد. میتوانید به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنی تا بررسی کنند. ضمنا اگر برفر ساییدگی هم داشته باشه پزشک تشخیص میده که به علت رابطه نبوده٬ پس مشکلی نیست

 8. سلام و خسته نباشید.من امروز با نامزدم رابطه جنسی داشتم.و انگشت وسط رو تا بند دوم انگشت وارد واژنم کرد و بعد متوجه دو قطره خون شدم.هیچ درد و چیزی نبود.فقط اون دو قطره خون بود.من ترس زیادی دارم.نوبت دکتر و معاینه چند روز طول میکشد که برم.به نظر شما پرده سابیده شده یا کامل از بین رفته؟؟؟؟

  1. سلام
   وقت عادت ماهانه کی هست؟
   ممکنه پارگی یا ساییدگی جزیی در برخی ساعات باشه اما احتمال پاره شدن کامل کم هست. بستگی به نوع پرده و فاصلش داره

  2. سلام خسته نباشید من هیچ رابطه ی جنسی رو نداشتم ولی وقتی دستم را تقریبا وارد واژن میکنم احساس میکنم خالی است
   میخوام بدونم یعنی من پرده ی بکارت ندارم
   لطفا جواب بدید

   1. سلام ممنون . برای چی دستتون رو داخل واژن می کنید؟!!! این کار را دیگر انجام ندهید. همین کار ممکن است باعث آسیب زدن به پرده شود
    اگر چیزی وارد واژن نشده باشه بکارت مشکلی نداره
    برای تشخیص قعی میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید

 9. سلام تروخدا جواب بدین من از وقتی کلاس ششم بودم متاسفانه در دسشوی و بطور ناخواسته دچار خودارضایی شدم و از انجای که اطلاعی در مورد بکارت نداشتم بکارم ادامه دادم و از روش های مختلفی خودارضایی کردم با پتو و بالش و دسته مبل و صندلی و در اخر فشار زیاد اب . اکنون به اذن خداوند با توکل بر او ای عمل وقیح را ترک کردم اما استرسی دارم که دیوانه شده ام و آیا امکان هست با فشار زیاد اب بر روی کلیتوریس (البته شاید برخی اوقات داخل واژن هم رفته باشد) پرده پاره شود و امروز که خودم را معاینه کردم البته فقط پاهایم را باز کردم و نگاه کردم دیدم که تکه گوشتی ضخیم در داخل واژن است که پایینش سوراخ است آیا این تکه گوشت بکارت است یا نه لطفا پاسخ دهید و امکان دکتر رفتن هم ندارم و بگویید که آن تکه گوشت ضخیم چیست ممنون ببخشد طولانی شد

  1. سلام
   اینکه فهمیدید کارتون نادرست بوده و این کار غلط را دیگر انجام نمی دهید خیلی خوبه
   یکی عوارض این کاره غلط٬ تیره و سیاه شدن اندام تناسلی و در برخورد مواردتغییر حالت اون هست. اگر قبل از اقدام به اینکار به این شکل نبوده به احتمال زیاد بخاطر این عمل به این شکل دراومده
   جواب دقیق فقط با معاینه امکانپذیره. نه دست بزنید و نه نگاه کنید
   به احتمال ۹۹درصد پرده مشکلی نداره. اگر برفرض ساییدگی هم داشته باشید پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. دکتر هم فقط برای بکارت نیست. سلامت رحم و واژن و تخمدان و مثانه و … رو چک می کنند

 10. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم و معاینه توسط خود فرد چی بااین منوار بکارتم سالم یا نه ممنون

  1. سلام
   اگر برفرض به بکارت هم آسیب نرسونه به قسمتهای دیگر بدن و روان آسیب میزنه. پس دیگر این کار را انجام ندهید و ترک کنید
   احتمال زیاد آسیب ندیده. اگر آسیب دیدگی جزیی باشه به مرور برطرف میشه اگر دست نزنید

 11. سلام ترخدا جوابم بدید من چیزی هم داخل واژنم نکردم آیا پرده بکارتم سالمه ؟؟

  1. سلام من یکبار ی چیز داخل واژن کردم و دوبار هم انگشت رو و بعدش تا پارسال با فشار خیلی زیاد آب الان خیلی خیییلی پشیمونم و استرس دارم و دیگه انجام نمیدم میشه کمکم کنید
   خیلی میترسم بکارتم آسیب دیده باشه و متاسفانه دکتر نمیتونم برم من خودم معاینه کردم و ی سوراخ دیدم فقط

   1. سلام
    شما خودتان نمیتوانید تشخیص دهید. متخصص زنان باید بررسی کند.
    اینکه فهمیدید غلطه و دیگه انجام ندادید خیلی خوبه.
    بدون بررسی نمیتوان جواب داد اما به احتمال زیاد مشکل نداره٬ پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

     1. سلام
      دیگر دست نزنید.
      و به پزشک زنان و پزشک متخصص طب سنتی مراجعه کنید تا با توجه به نوع رنگ پوست و … راهنمایی کنند.

 12. سلام من ولی چیزی داخل واژنم نکردم خیلی میترسم که نکنه بکارتم پاره شده باشه امکان دکتر رفتن هم ندارم چطور میتونم خودم متوجه بشم که سالمه یا پاره شده؟‌

  1. سلام
   خودتون نمی تونید تشخیص بدهید٬ متخصص زنان باید بررسی کند
   اگر چیزی داخل واژن نشده پس به احتمال زیاد پاره نشده

 13. .سلام من ۲۱ سالممه لطفا جواب بدید خیلی نگرانم فقط خاستم با مالش انگشت باعث پایسکیه پرده میشود ؟ اگه شده ناراحتم مجبورم ازدواج نکنم می ترسم بخدا خود ارضایی می کنم پاره میشه لطفا

  1. سلام این کار را دیگر تکرار نکنید حتی اگر برای پرده مشکلی پیش نیاد
   عوارض و مضرات خیلی زیادی داره بعدا در رابطه واقعی به مشکل بر میخورید.
   با خیال راحت ازدواج کنید

 14. سلام
  من وقتی 13،14 سالم بود
  کلا از پرده بکارت و… چیزی نمیدونستم و این باعث شد ک وقتی حس و میلی ب رابطه جنسی داشتم مداد یا خودکار خود را درون واژنم ببرم
  الان بیش از 5 ساله ک هیچ چیزی درون واژنم نبردم
  پرده بکارتم میتونه پاره شه؟
  لطفا کمک کنین?

  1. سلام از اینجا نمیشه گفت. بستگی داره
   میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

   1. سلام من فقط سه بار انگشت خودم را وارد کردم و سه و چهار بار با فشار زیاد آب آیا پاره شد من دکتر نمیتوانم برم به خدا 4 شبه خوابم نبرده لطفا بگید بکارت پاره شده یا نه

    1. سلام
     بدون بررسی نمیتوان پاسخ درستی داد. نگرانی بیموررده و هیچ سودی هم نداره و باعث هیچ تغییری هم نمیشه٬ جز ضرر هیچی نداره.
     هروقت تونستید به پزشک زنان یا ماماایی یا خانه بهدااشت مراجعه کنید تا سینهه و تخمدان و واژن را بررسی کنند اگر مشکلی باشه خواهند گفت. تشخیصم میدن که رابطه نداشتید.
     اون کار غلط و مضر را هم دیگر انجام ندهید.

 15. سلام با ضربه خوردن الت به واژن ممکنه پرده پاره بشه؟ ولی تا به حال خونی نیومده

 16. سلام من ۱۳ ساله امه خودم رو با آب دوش ارضا میکنم هر وقت که میرم حموم الان ۲ هفته این کار رو انجام ندادم ولی وقتی به ناحیهام نگاه میکنم تیره شده و لابیا ها افتادگی دارن دقیق نمیدونم پرده بکارتم کجاست‌ و میترسم شاید سرزنشم کنید که با این سنم اینها رو میدونم اما من دارم پیشگیری میکنم از اتفاقاتی که قابل جبران نیست . به نظرتون به پرده ام آسیبی دیده چند وقته کمرم خیلی درد میکنه

  1. سلام
   چیزهایی که گفتید با احتمال بالا از عوارض این کار هستند. ضعف کمر و تیرگی از عوارض این کار هستند. احتمال پارگی بکارت کم هست. حتی برفرض اگر به بکارت هم اسیبی نرسد به تمام اعضا و جوارح جسم و روح آسیب میزند
   . اگر ترک کنید و دیگر انجام ندهید ٬ اکثر عوارض بمرور برطرف خواهند شد
   به روانشناس اشنا به مسایل مذهبی مراجعه کنید تا برای ترک راهنماییتون کنند
   لطفا این کار را دیگر انجام ندهید.

 17. با سلام عکسی که دو تصویر درکنار هم هستند؛سمت چپی هم بکارت سالم است؟

   1. سلام من چندبار مالش دادم و چیزی ب توش نکردم مشکلش چیه ب نظرتون پاره شده یا نع؟

   2. در شب زفاف خونریزی اتفاق میوفته اگه مثل همین عکس اسیب دیده باشه؟

 18. سلام من هنگام عادت ماهوار خود ارضايى كردم و دو سال است كه خود ازضايى ميكنم اما اين عمل خود ارضايى در هنگام عادت ماهورام فقط سه يا چهار بار انجام شده ميشه بگويد پرده بكارت در اين حالت از اسيب ميبينت أما بدون داخل كردن چيزى به واژنم أين كار را كردم فقط مالش و بس خلاص

  1. سلام
   اگر پرده آسیبی هم نبینه مجاز به انجام اینکار زشت نیستید
   انسان با دست خود به خودش آسیب وارد نمیکند
   دیگر انجام ندهید

 19. سل من ۱۴ سالمه و خود ارضایی میکنم پیروز بعد اینکه خود ارضای کردم فقط با مالش اصلا چیزی توش نکردما بعد ۳ ساعت رفتم دشوری وقتی نشستم یه قطره خون اومد ازم یکمم شکمم در میگرف میشه گف پردم پاره شد

  1. سلام
   سلام
   ان عمل بد و غلط را ترک کنید دیگر انجام ندهید
   عورض و مضرات زیادی دارد
   ممکن است بخاطر اختلالات قاعدگی و چیزهای دیگر باشد.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کند

 20. سلام خسته نباشید.من ۱۶سالمه ونزدیک ب سه سال هست ک خود ارضایی میکنم ولی تاحالاچیزی وارد واژنم نکردم بافشارشدید اب دوش وبامالش دست خودارضایی کردم من سه سال پیش اطلایی ب بودن پرده بکارت نداشتم و چندباربافشارآب دوش ب روی واژنم و قطره های اب ب تندی ب داخل واژنم ریخته ولی نمیدونم قطره های اب ب پرده بکارتم رسیده یانه و وقتی ک بادستم مالش میدادم ب تندی اینکار را میکردم و چون اطلایی از بودن پرده بکارت نداشتم روزی چندبار خودارضایی میکردم و برای اینکه معاینه کنم چندبار واژنم راباز کردم و دیدم ک پایین تراز سوراخ ادرار ی سوراخ متوسط ن خیلی کوچک ونه خیلی بزرگ داخل واژنم هست ک ی خط هم کشیده شده ب بالا ب طرف سوراخ ادرارشبیه عدد ۷هست سوراخ. خواستم بدونم ک خودارضایی بادوش آب و بامالش دست و باز کردن واژن برای معاینه باعث پارگی پرده بکارتم شده توروخدا جوابم بدین این روزا شده جهنم برام خیلی اظطراب دارم اصلا حالم خوب نیست یکبارم میخواستم خودکشی کنم بخاطر این موضوع خیلی میترسم ک پرده بکارتم آسیب دیده باشه خواهش میکنم ازتون جوابم بدین امکان رفتن برای معاینه هم ندارم توروخدا جوابم بدین🙏

  1. سلام
   احتالا مشکلی پیش نیمده
   ان عمل بد و غلط را هم ترک کنید دیگر انجام ندهید
   عورض و مضرات زیادی دارد. کار غلط و نادرستی هست

 21. سلام خسته نباشید
  پرده ای که دارای اسیب دیدگی یا ساییدگی داشته باشه برگه سلامت بهش میدن یا ن اگر بدن توش ذکر میشه این اتفاق بخاطر رابطه نبوده???

 22. سلام میشه به ایمیل من پیامی بدید تا عکسی براتون بفرستم تا مطمئن بشم پارگی پرده رخ نداده در هیچ صورتی نمیتونم به پزشک مراجعه کنم و تا بحال دخول انجام نشده

   1. میشه یه شماره یا یچیزی بدین که عکس بفرستم خودتون تشخیص بدین خیلی میترسم و امکان دکتر رفتنم ندارم

    1. سلام
     تشخیص از روی عکس دقیق نیست و اعتبار خاصی نداره.
     نیازی نیست الان پیش پزشک بروید. جای نگرانی نیست. بعدا هر وقت که خواستید میتوانید به پزشک مراجعه کنید.

 23. سلام من در ۱۳،۱۴سالگی انگشتم را وارد واژنم میکردم ولی نه دردی داشت چته خونی اومد خدارو شکر این عادتو ترک کردم الان ۱۶سالمه من تازه چند روزه فهمیدم که بکارت چیه واز اون موقع تا الان اون کار رو انجام ندادم آیا ممکن هست که پردم پاره شده باشه ؟ واینکه همه‌ی بکارت ها سوراخشون دایره هست آخه من نگاه کردم دایره ای نبود،ما رسم نداریم که قبل از دواج بریم پیش دکتر متخصص برای سلامت پرده اگه با انگشت ساییدگی یا پاره شده باشه شوهرم می‌فهمه ؟ترو خدا بهم بگین خیلی استرس دارم این چند روزه ممنون میشم کمکم کنید .

  1. سلام

   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند . تشخیص میدن که رابطه نداشتید

 24. سلام من یه سوالی داشتم.من یک ماه پیش از سر نادانی،چیزی در وازن خودم فرو بردم و اینکار رو برای ۴ روز پشت سر هم انجام دادم.آیا ممکن است پرده من پاره شده باشد؟
  من خیلی نادان و احمق بودم و الان خیلی می‌ترسم.لطفا پاسخ دهید

  1. سلام
   به متخصص زنان مرجعه کنید تا بررسی کنند و پاسخ قطعی بدهند.

     1. سلام خسته نباشید من بچه بود اطلاعی از بکارت نداشتم خیلی بچه بودم یادم نیس به بکارتم زدم الان خیلی ناراحتم میخواستم بدونم ممکنه اسیب دیده باشه یا نه خودم یه بار نگاه کردم بکارتم ۸
      ۷
      این مدلی بازع توش یه حلقه مانند بازع توروخداا راهنمایی کنید

     2. سلام
      دست نزنید و بررسی نکنید. برای تشخیص به متخصص زنان مراجعه کنید.
      تشخیص میدن که رابطه نداشتید

 25. سلام من قسمت بیرونی واژنمرو باخودکار مالیدم فرو نبردم احساس سوزش کردم ینی پردم پاره شده البته من عفونتم دارم میش کمکم کنید

  1. سلام
   دیگر این کار مضر و بد را انجام ندهید. عوارض و مشکلات زیادی دارد
   پرده احتمالا مشکلی ندارد
   برای بررسی به متخصص اورولوژی و متخصص زنان مراجعه نمایید

 26. سلام من یه دختر ۱۳ ساله هستم و یه روز از سر کنجکاوی و نادونی،تو حموم ژیلت  رو برداشتم و دسته‌اش رو داخل واژگان کردم.این کار رو برای ۴ یا ۵ رو انجام دادم ولی الان که فهمیدم اشتباه کردم،دیگه انجام نمی‌دم.ولی من خونی ندیدم  و حتی اون ماده از واژن‌ام  خارج نشد.این قضیه برای یک هفته پیشه آیا امکانش هست من در بزرگسالی دچار مشکلاتی در ازدواج بشم؟با همسرم؟یا پرده‌ام پاره شده باشه؟لطفا پاسخ بدید من خیلی نگران هستم.و اینکه حتما باید به پزشک مراجعه کنم؟خواهش می‌کنم پاسخ بدید😢

  1. سلام
   بدون بررسی نمیشه گفت. احتمالش کمه. برای بررسی دقیق میتواانید ببه متخصص زنان مرجعه کنید. تشخیص میدن که رابطه نداشتید
   برای ازدواج مشکلی نخواهید داشت

   1. خیلی خیلی ممنون واقعا تشکر می‌کنم دیگه نگرانی ندارم واقعا تشکر می‌کنم از مقاله خوبی که نوشتید

 27. سلام خسته نباشید
  اما متاسفانه سر یک کنجکاوی زیاد به خاطر اینکه هیچگونه حسی درم ایجاد نمی شد و حس می کردم که واقعا چرا من نمی توانم حسی داشته باشم یه دفعه دیدم کمی قطه خون که امگار دستت رو سوزن زده باشی و یه کوچولو خون امده باشد اینجوری بود و همش حس بدی دارم و فکر می کنم سر این مسئله زندگی خودم رو نابود کردم آیا این امکان دارد که پرده بکارتم پاره شده باشد؟
  اگه میشه سریع جواب بدین خیلی نگرانم واقعا دیگه از خودم متنفر شدم و همش گریه می کنم از رفتن به دکتر چه الان و چه در زمان اذدواج و گفتن اینکه باکره نیستم به شدت می ترسم به نظرتون چی کار کنم؟ آیا پرده پاره شده؟

  1. سلام
   اگر چیزی داخل نشده مشکلی ندارد. اگر برفرض کمی ساییدگی جزیی هم داشته بباشد بمرور برطرف میشود
   ضمنا پزشک تشخیص میدهد که رابطه نداشتید٬ مشکلی نیست.
   این کار نادرست را هم دیگر انجام ندهید حتی برای کنجکاوی و کشف و یافتن چیزی٬ باعث اعتیاد میشود که ممکن است ترکش سخت باشد. و مضرات و عوارض خیلی زیادی دارد

 28. سلام دخول الت پسر ۶ ساله به داخل واژن دختر ۵ ساله بدون درد و خونریزی ممکنه باعث پاری بکارت شده باشه؟

 29. سلام من چند وقت پیش بخاطر یبوست دلدرد شدیدی داشتم ووقتی به سرویس رفتم فشار زیادی بهم وارد شده بود و یبوستم برطرف شد
  اما من وقتی بعد از چند ساعت دوباره سرویس رفتم توی شرتم چند قطره به رنگ قهوه ای دیدم وقتی هم داشتم کارم رو انجام میدادم یه چیز قزمز خیلی کوچیک از واژنم بیرون اومد
  حالا پرده بکارتم سالمه؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام
   وقتی کاری نکرردید و چیزی داخل واژن نشده پس پرده مشکلی ندارد
   به پزشک متخص زنان و متخصص اورولوژی مراجعه کنید که بررسی کنند بخاطر اختلالات قاعدگی و رحم بوده یا روده یا مجاری ادرار و یا چیز دیگر

 30. سلام من مثل خانومی که بالا گفتن شدم اما خود ارضایی با مالش هم داشتم و چیزی وارد واژنم نشده امکان پارگی هست؟؟

  1. سلام
   احتمال پارگی کمه
   اما ۱۰۰درصد برای تمام بدن و روان ضرر داره و عوارضش زیاد هست. دیگر این کار را نکنید. سعی کنید ازدواج کنید

  2. سلام
   احتمالش خیلی کمه
   اما ۱۰۰درصد به بدن و روان ضرر میزنه و عوارض زیادی داره. دیگه انجام ندهید

 31. سلام. من 18 سالمه و چند بار انگشتمو از سر کنجکاوی داخل واژنم کردم. ولی هیچ خونی ندیدم. و الانم خیلی میترسم که بکارتم نباشه. و نمیتونم به پزشک برم. اگه میشه کمکم کنین

  1. سلام
   احتمالش کمه
   لازم نیست کاری بکنید
   بعدها هر موقع تونستید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید پس مشکلی نیست

  1. دخترها منی ندارند
   اون مایع در اثر تحریک یا ارضا خارج میشه
   یک آب موقع تحریک شدن هست که باعث مرطوب شدن واژن میشود که در برخی ممکن است زیاد باشد و معمولا بی رنگ و شفاف است. این آب غسل لازم ندارد
   آب دیگر معمولا بعد از ارضاشدن زن و یا به سبب رابطه خارج میشود که معمولا شفاف نیست. با خروج این آب بنا به نظر اکثر مراجع غسل بر انسان واجب میشود
   ربطی هم به بکارت نداره

    1. اینکه کاملا سالمه یا ساییدگی جزیی داره یا نه رو باید متخصص زنان بررسی کنه
     بعدها هر موقع تونستید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید پس مشکلی نیست

     1. ممنون از راهنمایی تون. مطالبتون خیلی عالین🌸

 32. سلام…
  من یه مدته که نزدیک 1 ساله که گاهی اوقات تحریک میشم و دهانه واژن خود را مالش میدم زیر پتو… حتی به تندی و با فشار زیاد هم اینکارو میکردم… ولی الان دیگه نمیکنم و 16 سالمه…
  من خیلی میترسم پرده بکارت پاره شده و حتی یه بار ازم خون اومد ولی بدون درد بود امکان رفتن پیش دکتر یا متخصص زنان را هم ندارم…
  لطفا بگین که اتفاقی نیفتاده… من خیلی دلهوره دارم و میترسم که اتفاقی افتاده باشه… توروخدا جواب منو هم بدین..
  راستی آیا پاره شدن پرده بکارت در آینده فرد نمیتونه بچه دار بشه؟؟

  1. سلام
   دیگه انجام ندهید که عوارض و مضرات زیادی داره و خیلی آسیب زا هست .
   احتمالش خیلی کمه باید دید خون بکارت بوده یا قاعدگی و یا … . بعدها میتونید به پزشک مراجعه کنید. اگر ساییدگی جزیی هم داشته باشه تشخیص میدن که رابطه ای نداشتید. پس مشکلی نیست . ربطی هم به بچه دار شدن نداره

 33. سلام ببخشید یه بار بعد از پریودیم روز هشتم یه چند قطره خیلی کم خون افتاده بود رو شلوارم از اون روز به بعد خیلی ترسیدم و اون کار رو نکردم به نظرتون پرده ی من سالمه؟ من به طبق همین چیزا که می گن اینه بزارید نگاه خودتون کنید و می تونید پرده بکارتتونو ببینید این کار رو کردم اما پرده من اون پره هاش نا میزون بود وقتی دیدم خیلی ترسیدم !!!؟

  1. سلاام دیگ این ککار غلط و مضر را انجام ندهید که عوارض زیادی دارد و مشکلاتی برای بدن ایجاد میکند
   پرده به احتمال زیاد مشکلی نداره.
   اینه لازم نیست دست هم نزنید. فقط پزشک متخصص زنان میتواند بررسی کند

 34. من یبار از کنجکاوی انگشتم تو واژنم کردم
  ن درد داشتم ن خون ریزی
  ولی بازم میترسم ک شاید پرده بکارتم اسیب دیده باش
  اگ میشه جوابمو بدین ک اسیب دیده یا نه

  1. سلام
   معلوم نیست به احتمال زیاد مشکلی نداره. بعدا میتوانید به متخصص زناان مراجعه کنید تا بررسی کنند..
   این کار را هم دیگر انجام ندهید

 35. سلام از وقتی هم یادم میاد شکل ظاهریش تغییری نکرد
  خیلی استرس دارم یعنی من باکرگیم رو از دست دادم؟
  اگه کسی بکارتشو بدون را.. از دست بده یعنی باکرگیشو از دست داده؟
  میشه بگید چند درصد احتمال پاره شد بکارتم هست؟
  خیلی ممنون میشم جواب بدید
  دارم از استرس میمیرم

  1. سلام
   دیگر هیچوقت اینکار را انجام ندهید
   احتمالش کمه اما غیر ممکنم نیست
   اما پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   دیگر دست نزنید

  2. و اینکه کسی که رابطه نداشته ولی پردش پاره شده باشه باکره حساب میشه؟

   1. بستگی داره
    تشخیص قطعی فقط با بررسی حضوری پزشک متخصص زنان حاصل میشه

 36. سلام با مراجعه به پزشک میشه تشخیص داد که پرده بکارت در اثر خود ارضایی و فرو کردن انگشت ب واژن در اثر ناآگاهی بوده ؟
  میشه اثبات کرد ک رابطه ای نداشتم و فقط در اثر وارد کردن انگشت ب واژن بکارتم آسیب دیده ؟ گواهی سلامت میدن ؟

 37. سلام کسی که رابطه نداشته باشه تا الان ولی پرده ی بکارتش پاره شده باشه باکره حساب میشه؟ چون یه جایی خونده بودم کسی که بدون رابطه به دلایل مختلف مثل ورزش سنگین و پرده ی بکارتش پاره شده باشه باکره حساب میشه…. و اینکه پزشک تشخیص میده پرده ی بکارت با رابطه پاره شده یا با ؟
  ممنون میشم کامل توضیح بدید

  1. سلام پزشک متخصص زنان باید بررسی کند
   تشخیص هم میدهد که بر اثر رابطه بوده یا نه

 38. سلام کسی که بر اثر خودارضایی پرده ی بکارتش پاره شده باشه پزشک زنان تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده یا نه؟ و برای ازدواج مشکل پیش نمیاد؟

 39. سلام کسی با خود ارضایی بکارتش پاره شده باشه باکره حساب میشه؟ اگر با رابطه نبوده باشه چون یه جا خواندم باکره به کسی میگن که تا الان رابطه ای با کسی نداشته باشه و اگر بدون رابطه بکارتش رو از دست داده باشه باکره حساب میشه چون با هیچ کسی رابطه نداشته

 40. سلام پزشک کاملا تشخیص می‌دهد که پارکی پرده به دلیل خودارضایی بوده یا رابطه؟ اگر کسی با خودارضایی بکارتش پاره شده باشه و رابطه نداشته پزشک تشخیص میده؟و برای ازدواج مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا کامل توضیح بدید می‌دونم برای تشخیص قطعی باید به پزشک مراجعه کرد ولی شما لطفاً فقط بگید که پزشک مشخص میکنه که بر اثر خودارضایی پرده ی بکارت پاره شده نه رابطه؟و اینکه کسی بدون رابطه با کسی و فقط در اثر خودارضایی پرده ی بکارتش رو از دست داده باشه باکره حساب میشه چون به مطالعه کردم گفته بود باکره با خانم هایی میگن که رابطه ای نداشته باشند لطفا بگید خیلی ممنون از راهنماییتون ،لطفا کاملا توضیح بدید چون امکان رفتن به پزشک زنان رو ندارم

 41. سلام ببخشید من می خواستم یه سوال بپرسم ازتون من مدت ها بود که خود ارضایی داشتم و الان یه یک ماهی میشه که ترکش کردم خود ارضایی من اینجوری بود که یه وسیله یا پتو رو وسط دوتا رانم البته شلوار تنم بود می زاشتم و اینو و اونور تکون می خوردم تا اینکه یه حسی بهم دست می داد بعد از اون حس دیگه می رفتم دستشویی و می دیدم کع ترشح زیادی از بدنم بیرون کرده ….
  بعد الان وقتی می رم دستشویی وقتی دارم دستشویی می کنم یه احساس درد و سوزش رو دارم و وقتی هم که دستشوییم تموم میشه و خودمو می شورم تا یه مدت طولانی مثل ۳۰ تا ۵۰ دقیقه یه درد بین سوزش و مثل اینکه اب روی یه زخم بریزی دارم البته بیشتر وقت ها هم ترشحم زرده می خواستم بدونم ببینم اینا علاعم همون خود ارضایی بوده که انجام دادم یا اینکه ممکنه نشون دهنده این باشه که پرده بکارتم پاره شده باشه ؟؟؟ تو رو خدا جواب منو بدید من خیلی ناراحتم و کاملا پشیمونم خواهش می کنم جوابمو بدید اخه مامانم قراره ببرم پیش یه دکتر زنان ببینم که این نشونه چیه و من خیلی می ترسم وقتی داره معاینم میکنه بفهمه که خود ارضایی داشتم ایا ممکنه که بفهمه؟؟؟؟؟

  من وقتی که دهانه های واژنم رو نگاه کردم یه چیزی مثل عکس که صاف باشه نیست یه سری برامدگی ها وجود داره و یه جوری مثل اینه که یه قسمتی ازش روی یه قسمته دیگه ای باشه …
  خواهش می کنم بگید که ببینم الان من سالمم یا نه تو رو خدا جوابمو بدید

  1. سلام
   ضرر و عوارض این کار غلط برای خودتونه. چه کسی بفهمه چه نفهمه فقط به خودتون آسیب میزنید. خیلی خوببه که ترک کردید و دیگه انجام نمی دهید.
   بدون برروسی و معاینه نمیتوان علت را گفت٬ ممکنه بخاطر اختلالی باشه که در بدن به وجود امده باشه ممکنم هست هیچ ربطی به اون کار نداشته باشه
   با توضییحاتی که دادید ظاهرا پرده مشکل خاصی نداره

 42. سلام من بعضی مواقعه مستقم واژنم میزارم زیر لوله پر فشار اب ممکنه پردم اسیب دیده باشه

  1. سلام
   از جانتون سیر شدید یا میخواهید آیندتون رو تباه کنید که این کار غلط را می کنید؟!
   دوست دارید به عوارض و مشکلات و مضراتش گرفتار شوید؟
   از جمله عوارضش مشکلات گوارشی و اادراری و پوکی استخوان و پیری زودرس و افسردگی و مشکلات ارضانشدن در رابطه جنسی طبیعی هست. که برای هر کسی بنا به شرایط عورض آشکار خواهند شد.
   این کار غلط و نادرست و گناه بزرگ را لطفا دیگر انجام ندهید و ترک کنید.

   وضعیت دقیق پرده هم با بررسی توسط پزشک زنان مشخص میشه

 43. سلام ببخشید من از سر کنجکاوی انگشتم رو وارد واژن کردم هیچ خون ریزی هم نداشتم فقط یکم سوزش داشتم .. یروز ک معاینه کردم خودمو شکل پردم خیلی عجیب بود سوراخش گشاد بود ینی پاره شده ؟ امکانش هست؟

  1. سلام
   معاینه باید توسط متخصص زنان انجام بگیرد نه شما. هم وارد نیستید هم مممکن است برای پرده مشکلی پیش بیاید

 44. من تازه نامزد کردم ،
  نامزدم بامن معاشقه کرد ولی هیچ دخولی انجام نداد ولی سر انگشتشو وارد واژنم کرد کاملا انگشتشو وارد نکرد من اجازه ندادم چون خیلی دردم گرفت و یکم سوزش داشتم الان من پردم آسیب دیده؟

  1. سلام

   وضعیت دقیق پرده با بررسی توسط پزشک متخصص زنان مشخص میشه. شما نمیتوانید تشخیص بدهید

 45. سلام.من از سر کنجکاوی انگشتم رو وارد واژنم کردم ممکنه پرده بکارتم اسیب دیده باشه؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید خیلی استرس دارم

  1. سلام
   کار غللط و اشتباهی هست دیگر هیچوقت انجام ندهید
   احتمالش کمه . نتیجه قطعی با بررسی توسط متخصص زنان ممکن هست

  2. سلام ترو خدا جواب من رو بدین من تقریبا یه سال پیش با استفاده از شیء بزرگ تر از خودکار یکم فقط بزرگ تر اون رو داخل واژنم کردم خدا منو لعنت کنه و بعدش روی اون خودکار یکمی خون بود بعد پرده بکارت من بنظرم از نوع تیغه ای هستش بعد از اون کار الان که توی آینه میبینم احساس میکنم یکی از سوراخای پردم بزرگ تر از اون یکیه و من خیلی میترسم که پردم پاره شده باشه و اینکه در آینده بهم گواهی بکارت رو ندن ترو خدا جوابمو بدین😭

   1. سلام. شما نمیتونید تتشخیص بدهید٬ پپزشک متخصص باید بررسی کند٬ شاید پاره نشده باشد. پارگی کامل هم با پارگی جزیی متفاوت هست. پزشک تشخیص می دهد که رابطه نداشتید

 46. سلام من مهدثه هستم من دوتا انگشتمو داخل واژنم کردم ورفت داخلش امکانش هست که پرده بکارتم پاره شده باشد

  1. سلام
   خییلی کارغلط و نادرستی هست. پاره هم نشده باشه ضرر و عوارض زیاد دیگه ای داره. دیگه نکنید خواهشا
   احتمالش ممکنه اما نه ۱۰۰درصد. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 47. سلام من به مدت ۲سال می کردم با مالش به هیچ عنوان هم چیزی داخل واژنم نکردم الان خیلی میترسم امکان داره شدن پردم وجود داره الان دو هفته هم هست که این عملو انجام ندادم

  1. سلام
   لطفا ترک کنید و این کار غلط و نادرست را دیگر انجام ندهید٬ ضرر و عوارض زیادی داره.
   فعلا پرده مشکل نداره اما اگر تکرار کنید ممکنه مشکلاتی پیش بیاد

 48. سلام من یه بار اتفاقی انگشتم رو کردم داخل ولی نمی دونم پرده بکارتم سالمه یا نه وبرام سواله که چند روز طول می کشه تا خود ارضایی رو از خودم دور کنم و انجام ندم و خود ارضایی روی بچه دار نشرن تاثیر می زاره یعنی باعث میشه بچه دار نشم

  1. سلام
   عوارض مختلفه و روی هر کسی تاثیر خودش را با توجه به خصوصیات اون فرد میذاره٬ نازایی هم یکی از عوارضشه و ممکنه روی یک فرد تاثیر بذاره و باعث نازایی بشه٬ اما باعث نازاییی در فرد دیگه نشه و عوارض دیگه ای بر جا بذاره.
   در کادر جستجو سرچ کنید. چند مطلب در این زمینه هست. در بخش نظرات توصییه ها رو هم گفتم
   این سایت : dadashreza.com
   هم مفیده

 49. سلام من ۱۵ سالمه لطفا جواب بدید من دو سال پیش از رویکنجکاوی وارد واژن خود کردم . بعد هر چند بار انگشتمو داخل میکردم ولی الان ۱ سال هست ترک کردم
  الان خیلی میترسم پردم پاره شده باشه امکان رفتن به متخصص هم ندارم میشه شما جواب بدید خیلی نگرانم

  1. سلام
   بدون بررسی نمیتوان پاسخی داد٬ اما اگر دیگر چیزی داخل نکنید اگر آسیبی دیده باشه بمرور وضعیتش بهتر میشه و پزشک هم تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 50. سلام خسته نباشیدمن درسن کم بچه بودم ونادانی کردم اصلانمیدونستم پرده بکارتی وجودداره یادمه رفتم دسشویی وخون اومده بودیکمم زیرشکمم دردمیکرد ولی یادم نیس اصن ک دوران قاعدگیم بودیانه من واقعاالان تغییرکردم وفکرکردن ب گذشته روانیم کردع ب طوری ک خواب راحت ندارم وهرلحظه گریه میکنم ب۳تا دکترمراجعه کردم اولیه ب من گف ک دوقسمتش اسیب دیده ومن چون نگران بودموگریه کردم گف برای ازدواج ب من مراجعه کن فکرکردم شایدواس پولشه ک اینطوری میگ رفتم پیش ی دکتردیگ گف ک سالمه وحلقویه ب ی دکتردیگم مراجعه کردم گف سالمه وارتجاعیه واقعاسردرگمم خستم ازهمه چی تروب خداقسم کمکم کنید من الان دانشجوام ودوس دارم فکرم ب سمت هدفم متمرکز شه ولی فکرم درگیره

  1. سلام
   اینکه الان بفهمید وضعیتش چطور هست هیچ فرق و تاثیری نداره.
   بفهمید یا نفهمید فرقی نمیکنه.
   با توصیفی هم که کردی فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه.
   با خیال راحت روی هدفتون تمرکز کنید.

 51. سلام من 17 سالمه با همسرم ک برای بار اول سکس کردیم درد شدید داشتم الان سه روزه ک واژنم درد میکنه و گاهی مقداار کمی خون دور واژنمه ایا عادیه؟؟ خدمو انگشت کردم خیلی درد بدی توی واژنم پیچید من خیلی نگرانم

  1. سلام
   همیشه وقتی چیز مشکوکی می بینید یا دردی دارید به پزشک و حکیم مراجعه کنید تا بررسی و درمان کنند٬ درباره وضعیت شما هم بدون برررسی نمیتوان پاسخی داد.
   ممکنه بخاطر نوع بکارت و واژن باشه . به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید تا بررسی کنند.

   1. سلام. اگه بکارت به علت خودارضایی پاره شده باشه ن رابطه گواهی سلامت میدن یا ن؟

 52. سلام. اگه چیزی حدود 5 سانت داخل واژن شده باشه باعث پاره شدن بکارت میشه؟

  1. سلام
   به این شکل و بدون بررسی نمیتوان گفت٬ بستگی به نوع پرده و …. دارد.
   برفرض بکارت سالم باشد با عوارض و آسیبهایی به کل بدن و روان میزند چه می کنید؟ محروم شددن از لذت و ارضای طبیعی در رابطه واقعی٬ رشد نکردن صحیح بدن٬ لاغری و رفتن رنگ بدن٬ پیری زودرس و پژمردگی و افسردگی٬ مشکلات گوارشی و ادراری٬ تیره و زشت شدن آلت جنسی٬ بوی بد واژن و ….ده ها عوارض و مشکلات دیگر که در آينده برایتان آشکار می شود و باید با آنان و انواع مختلف بیماری دست و پنجه نرم کنید.

 53. سلام ممنون از اطلاعاتتون
  من الان چنددددددددددین ساله ک و جدیدا متوجه شدم ک خیلی مشکلات رو ایجاد میکنه
  ینی هیچ جوره نمیشه اون مسکلات رو برطرف کرد مثل سرد بودن با همسر یا ارضا نشدن تو رابطه جنسی

  1. سلام
   به هر روشی که باشه عوارض و ضررهای بی شماری داره٬ هر چه زودتر ترک کنید.

 54. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم اگر کسی به دلیلی غیر از رابطه پرده ی بکارتش آسیب دیده باشه گواهی میدن ؟
  و اینکه کسی ک پرده بکارتشو با رابطه از دست داده باشه دیگه باکره حساب نمیشه یا هر کسی که به هر دلیلی بکارتشو از دست داده
  چون فکر میکنم باکرگی یعنی کسی ک تا الان رابطه نداشته
  پس کسی ک با خودارضایی یا تامبون و ورزش و … بکارتشو از دست داده باشه باکرست
  میشه بگید؟

  1. سلام وقت بخیر
   باید به پزشک متخصص زنان مجرب و حاذق مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک میتواند تشخیص دهد که رابطه نداشتید.

 55. سلام
  من در ۱۱ سالگی زمانی ک نمیدونستم بکارت چیه خودارضایی کردم که روزی هزار بار به خودم فحش میدم که چرا چنین کاری رو کردم الان سالهاست ک میگذره و من خیلی وقته که خودارضایی نمیکنم الان هم کلی خواستگار دارم و همشون رو رد میکنم من تا الان هیج رابطه ای نداشتم میترسم ک ازدواج کنم بعد بگن تو باکره نیستی و …
  میشه بگید آیا پزشک تشخیص میده که پرده ی بکارت در اثر رابطه پاره شده یا نه؟
  و اینکه گواهی میدن ؟
  من باکره ام؟
  چون تا الان هیچ رابطه ای نداشتم
  میشه لطفا به تمام سوالات من پاسخ بدید چون خیلیییی استرس دارم و امکان رفتن به پزشک هم ندارم

  1. سلام
   بسیار کار غلطی کردید که ازدواج را فقط بخاطر این فکر نادرست تاخیر انداختید و خواستگار رد کردید.
   اینکه دیگران چه بگویند اصلا مهم نیست. دیگر تاخیر نیندازید و خواستگار را بخاطر این موضوع رد نکنید.
   اصلا معلومم نیست که آسیبی به بکارت رسیده باشد٬ پزشک متخصص تشخیص می دهد که رابطه نداشتید مشکلی نیست.

 56. سلام خسته نباشید ممنون از مطالب خوبتون
  ببخشید میشه بگید ک امکان داره کسی که بکارتش از دست رفته باشه یا ساییدگی داشته باشه بعد از ۱۰ یا ۲۰ سال دوباره به حالت اولش برگرده؟و توی این ۱۰،۲۰ سال هم رابطه ای نداشته باشه
  و بکارتشو در اثر خودارضایی از دست داده باشه میشع بگید امکان داره؟
  و اینکه میشه بگید قدیم ها ک خیلی بر داشتن بکارت دختران تاکید داشتن و اون موقع هم که پزشکی تا این حد پیشرفته نبود که تشخیص بده بکارت با چی پاره شده ، چطور اکثرا ازدواج میکردن؟یعنی هیچکسی قدیم خودارضایی نمیکرد؟یا مثلا اگه ضربه ای میخورد و بکارت پاره میشد چی؟

  1. سلام
   گذشت زمان تاثیری نداره٬ فقط بعضی ساییدگی های کم بعد از ۱ یا ۲ سال بهتر میشوند.
   باید دید اصلا بکارت پاره شده یا نه٬ شاید مشکلی نداشته باشه. به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند تشخیص میدن که رابطه نداشتید.
   قدیم در سن مناسب ازدواج میکردند٬ مثل الان فاصله بلوغ تا ازدواج زیاد نبود٬ دختر و پسر وقتی بالغ می شدند ازدواج میکردند در نتیجه این موارد و مشکلات خیلی کم بود. بررسی بکارت به اون صورت نیاز به علم روز ندارد٬ ماما ها طبق تجربه در این مورد استاد بودند.
   عوارض و مضرات این کار غلط و نادرست زیاد هست٬ اگر حتی موضوع بکارت هم نبود نباید انجام بدید. جز مشکلات و عوارض و بیماری و … چیز دیگری ندارد٬ باید سالها با حسرت و پشیمانی زندگی کنید. لطفا دیگر انجام ندهید.

 57. سلام. اینکه میگن باید آزمایش بکارت داده بشه زمان ازدواج اجباریه و باید حتما انجام بشه؟ اگه نه چرا پس این آزمایشو گذاشتن؟!!!

 58. سلام من دختری بیست ساله هستم مدتی خارش وازن داشتم با انگشت و ته خودکار شروع کردم به خاراندن واژن مقداری انگشت و خودکار را فرو بردم ایا ممکن است بکارت من پاره شده باشه میترسم و خجالت میکشم برم معاینه لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام
   اگر برفرض اسیبی هم دیده باشد کم هست که بهه احتمال زیاد مشکلی ندارد. مبدون بررسی نمیتوان جواب دقیقی داد٬ تشخیص هم میدن که رابطه نداشتید جای نگرانی نیست. باید علت خارش را فهمید و برطرف کرد٬ خاراندن فایده ای ندارد. اگر درمان نشود ممکن است بدتر شود. به متخصص زنان مراجعه کنید که علت خارش را بررسی کند٬ هنگام چکاپ به او بگویید دهانه واژن و بکارت مشکلی ندارد؟

 59. سلام ، خسته نباشید ، من ۱۵ سالم هست تقریبا یک سال پیش از روی کنجکاوی انگشت اشاره م رو داخل واژنم کردم ، رابطه ای هم برقرار نکردم تا الان ، بعد الان به خاطر این کار زشتم عذاب وجدان گرفتم ، و میترسم به خانواده ام بگم ، تازه متوجه شدم اهمیت پرده ی بکارت رو ، دقیق یادم نمیاد چند بار وارد کردم ، ولی خیلی میترسم پرده ام پاره شده باشه ، بیشتر از اینده ام میترسم ، میشه بگین پرده ام پاره شده یانه ، یه بار نگاه کردم خیلی شبیه پرده های پاره شده بود ، از اون وقتی که متوجه اهمیت پرده ی بکارت شدم دارم گریه میکنم ، می خوام بدونم راهی به جز رفتن به پزشک داره ، وسوالی که دارم این هست که افراد خودشون به تنهایی میتونن برن پزشک برای معاینه ، یا باید با خانواده برن ، چیزی که خودم دیدم وسط کلا پاره بود، جواب بدین ممنون میشم

  1. سلام
   مشکلی نیست٬ بله میتونید تنها به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید٬ باخانواده هم میتوانید بروید میتوانند سلامت واژن و رحم و تخمدان را هم چک کنند. تشخیص هم می دهند که رابطه نداشتید. جای نگرانی نیست . ترس از آینده هم بیمورد هست٬ آینده زیباست ٬ تلاش کنید برای ساختن آینده زیباتر.

 60. سلام تورو خدا جواب بدید من چن ساله که میکنم واقعا از وجود پرده بکارت اطلاع نداشتم از‌ وقتی فهمیدم یه روز خوش ندارم دارم دیوونه میشم خودم تو اینه نگاه کردم پارگی تو ساعت ۹ و ۳ دیدم البته زیاد واضح نبود نمیدونم اینجوری فکر میکنم یا واقعی خواهش میکنم ازتون بهم بگید ایا پزشک میتونه تشخیص بده که من رابطه جنسی نداشتم و این اتفاق افتاده؟؟؟خواهش میکنم بگید

  1. سلام
   این مورد یکی از عوارضش هست.
   عوارض اصلی را برروی تمام جسم و روح و روان شما میگذارد. در مورد عوارض و مضرات این کار زشت و غلط را جستجو کنید تا بفهمید در حال شکنجه و آسیب زدن به خود هستید. خواهش میکنم لطفا ترک را آغاز کنید و طبق آموزش در سایتها و نظرات این عمل قبیح و نادرست را بمرور ترک کنید.
   در سایت
   dadashreza.com
   هم مطالب خوبی در این مورد گفته شده
   برای پرده هم بله پزشک میتونه تشخیص بده که رابطه نداشتید.

   1. خودمم دیگه خسته شدم از این همه استرس و نگرانی واقعا تصمیم دارم این کارو نکنم
    ممنون از جوابتون

 61. سلام خسته نباشید
  من از ۱۳ سالگی عمل زشت و ناپسند خودارضایی رو انجام دادم تا الان که ۱۷ سالمه من اصلا نمیدونستم اسم این کار خودارضایی هستش
  خودارضایی من ب صورتی بود ک دستامو مشت میکردم و این کارو انجام میدادم واقعا از گفتن این حرف خجالت میکشم و ناراحتم الان چند وقته ک این کارو انجام نمیدم ولی انقد به موضوع بکارت فکر میکنم یک شبم نتوستم چشم رو هم بزارم ازتون خواهش میکنم بگید خودارضایی به این صورت اسیبی به بکارت میزنه؟اگه اسیبی وارد شده دکتر ماما تشخیص میده یا کار ب پزشکی قانونی میرسه؟لطفا کمکم کنید روح و روانم بهم ریخته

  1. سلام
   اینکه فهمید کارتون غلط و نادرست و گناه کبیره هست و عوارض و مضرات زیادی داره خوب هست٬ به شرطی که آسیب رساندن به خود را متوقف کنید و دیگر به خود آسیب نرسانید. در غیر اینصورت در آینده باید با عوارض و ممشکلات بیشمار دست و پنجه نرم کنید و ممکنه دیگه پشیممانی سودی نداشته باشه.
   پرده احتمالا مشکلی نداره٬ به پزشک میتونید مراجعه کنید تشخیص میدن رابطه نداشتید٬ مشکلی نیست.

 62. سلام خسته نباشید
  من تو دستشویی ب طور ناخواسته اب با فشار زیاد وارد وارژنم شد و سوزش عجیبی داشتم اون لحظه، بعد اینکه بلند شدم مقداری خون دیدم تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم شرایط رفتن به دکتررو ندارم و نمیتونم تو خانواده با کسی مشورت کنم یعنی خجالت میکشم و میترسم که بکارتم اسیب دیده باشه بهم بگید بکارت به این صورت اسیب جدی میبینه و پاره میشه؟اگه دچار پارگی بشه پزشک میفهمه که در اثر فشار اب بوده؟اخه تو یک سایت گفت که اگه سالم باشه که مشکلی نیست ولی اگه اسیب دیده باشه پزشک نمیتونه تشخیص بده بر اثر چی بوده و براش اهمیتی ام نداره ک از چه طریق و بهش برگه سلامت نمیدن
  ببخشید زیاد حرف‌زدم خیلی استرس دارم

  1. سلام
   کارتون غلط بوده دیگه تکرارش نکنید.
   به احتمال زیاد مشکلی نیست٬ پزشک متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید.
   میتونید برای چکاپ کلی سینه و رحم و تخمدان و … حتی تنهایی به دکتر مراجعه کنید.

   1. یعنی اون خونی که از وارژنم خارج شد بخاطر بکارت نبوده؟
    من هنوز به سن قانونی نرسیدم ب تنهایی میتونم برم؟
    ببخشید من دوباره این سوالو پرسیدم فشار روحی روانی زیادی بهم وارد شده

    1. از اینجا بدون بررسی نمیتوان پاسخ دقیقی داد. فقط احتمالات مطرحه. ممکنه برای پرده بوده باشه ممکنم هست بخاطر فشار و پوست و واژن و … بوده باشه.
     بله تنها میتونید برید معمولا به سن کاری ندارند.

 63. سلام خسته نباشید
  من قبلا خودارضایی میکردم یعنی چند وقت هست که ازاین کار زشت دست کشیدم و تصمیم دارم دیگه انجامش ندم برای همین باشگاه بدنسازی ثبت نام کردم که انرژیمو اونجا تخلیه کنم راستش خیلی ذهنم درگیره خواهش میکنم کمکم کنید ایا دستگاه های بدنسازی چون با فشار‌ زیادی همراه هست به بکارت اسیب میزنه؟؟؟اخه میترسم پردم کش اومده باشه با انجام دادن دستگاه ها پردم اسیب جدی ببینه ‌
  ،ازتون خواهش میکنم کمکم کنید تو بعضی از سایت ها نوشته شده بودکه بدنسازی موجب اسیب به پرده بکارت میشه دارمم دیوونه میشم ،ی سوال دیگه اگه پردم اسیب ببینه و پاره بشه واقعااا راهی هست که مشخص بشه از طریق رابطه نبوده؟من واقعا نگرانم میتونید بگید انجام کدوم حرکت ها تو بدنسازی باعث پارگی نمیشه؟؟

  1. سلام
   وقتی هنوز نرفتید برای چی نگرانید؟!
   احتمالش هست اما همیشگی نیست و گرنه همه این مشکل رو داشتند.
   میتونید فقط حرکاتی رو انجام بدید که باعث فشار و کشش در اون قسمت نشه٬ یا ورزشهای سبک مثل پیاده روی و … رو انجام بدید.
   در اکثر موارد پزشک میتواند تشخیص بدهد که رابطه نداشتید

   1. خودارضایی روی روح و روانم تاثیر زیادی داشته و ذهنمو کاملا درگیر کرده
    منظورتون از همیشگی نیست اینه که اگه اسیب ببینه خودبه خود ترمیم میشه؟
    ببخشید من زیاد سوال میپرسم
    ولی بلند کردن وزنه یا انجام دستگاهایی مثل وزنه هم باعث پارگی میشه یعنی برداشتن جسم سنگین؟
    ممنون از راهنماییتون

    1. منظورم از همیشگی اینه که برای همه کسانی که بدنسازی می کنند این مشکل پیش نمیاد. برای بعضیا بخاطر حرکات سنگین و فشار و کشش زیاد ممکنه پیش بیاد.
     اگر نگرانید همانطور که گفتم ورزش دیگری انجام بدید و حرکات و وزنه خیلی سبک.
     حتما قبلش به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند و جواب دهند.

 64. سلام
  خواهش میکنم‌بهم کمک کنید من چند ساله‌که خودارضایی میکنم تصمیم به ترک میگیرم نزدیک یک هفته اصلا‌ سمت این کار نمیرم اما بعد ی هفته با کوچک ترین چیز دوباره این کار خجالت اور رو انجام میدم من خیلی دارم عذاب میکشم به خدا قسم پشیمون میشم حتی موقع انجام این کار بعضی وقتا‌گریه میکنم و به خودم فحش میدم اما نمیتونم خودمو کنترل کنم من ۱۶ سالمه و از این وضیعت عذاب میکشم افسرده شدم جوری که وقتی تنها میشم فقط به این موضوع فکر میکنم و گریه میکنم بهم بگید چطور از این کار دست بکشم میدونم اراده خودمم شرط هست ولی من دنبال راهی هستم که اراده منو قوی تر‌کنه من دیگه امیدی به زندگی و اینده ندارم 🙂 کمکم کنید از یک طرفم میترسم پردم اسیب دیده باشه چون خودارضایی من تو همون چند دقیقه خیلی شدید هست کمکم کنید من شرایط رفتن به دکتر‌رو هم ندارم میشه بهم‌بگید پرده بکارت با مالش های خیلی شدید اسیب میبینه؟این اسیب دیدگی خوب میشه؟

  1. سلام
   ظاهر عادت کردید و اعتیاد پیدا کردید.
   انسان به هر چیزی ممکنه عادت کنه و ترکش برش سخت باشه٬ اما ناممکن نیست.
   طبیعیه٬ اوایل سخت هست٬ اینکه بخواهید کلا یه دفعه کنار بذارد شاید براتون سخت باشه٬بمرور باید فاصله رو بیشتر کنید. یه هفته بشه دو هفته بعد سه هفته و …
   این موضوع در فکر و روان رسوخ کرده٬ پس بمرور زمان رفع میشه٬ صبر داشته باشین زود هم ناامید نشین. تلاش کنید و از شکست نترسین. دوباره شروع کنین. پیروزی نزدیکه طعمشم خیلی شیرینه
   ابتدا باید جایی بروید که مثلا در یک ماه تنها نشین. مثلا خانه بستگان اشنایان٬ پدربزرگ و مادربزرگ. انسان وقتی تنها و بیکار باشه شیطان و افکار منفی بهش هجوم میارن.
   باید کسی پیشتون باشه و بیکار نشین. همیشه خودتون رو مشغول کاری کنید سرگرم کاری بشین و تا خسته نشدین و خوابتون نگرفت به رختخواب نرین.
   حتما نماز بخونید و حتما همیشه اول وقت باشه. حتما قرآن بخونید. با خدا راز و نیاز کنید دعا کنید ازش ملتمسانه کمک بخواین حتما کمکتون میکنه.
   خوردنیهای با طبع گرم کمتر بخورید. مثل خرما موز پسته کباب معجون.
   بیشتر موادغذایی با طبع سرد بخورید.
   اگر مشغول باشین دیگه کمتر فکر میکنین و در خیالات فرو میرین.
   در این سایت هم تجربه و توصیه های خوبی هست.
   dadashreza.com
   باز هم میگم. مهمترینش تصمیمه. بعد دعا و راز و نیاز و نماز و قران. بعد کار و فعالیت کردن. و بیکار و تنها نموندن.
   بکارت هم بستگی به نوع پرده و اینکه چکار کردین داره. مشکلی نیست پزشک زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید

   1. خیلی ممنونم از راهنماییتون امیدوارم موفق بشم از اینکه راهنماییم کردید واقعا ممنونم انشالله هیچ وقت حال دلتون بد نباشه حتما به اون سایت سر میزنم اگه تونستم میام همینجا و میگم که چن وقت هست‌که از این کار دست کشیدم به امید خدا🙂❤

 65. سلام خسته نباشید من وقتی ۱۳ سالم بود انگشتم وسطم را تا ته داخل واژنم کردم احتمال اینکه پاره شده وجود داره؟ خجالت میکشم به خانواده بگم تنها هم نمیتونم برم معاینه میترسم در اینده به مشکل بر بخورم

  1. سلام
   ممکنه٬ اما اسیب دیدگی جزیی هست احتمالا٬ اینده مشکل نداره..میتونیید برای چکاپ کلی سینه و رحم و تخمدان و واژن و… با خانواده یا تنها به متخصص زنان مراجعه کنید.

 66. سلام
  ببخشید یکی از دوستای من خود ارضایی کرده و خودکار را تا ته واردواژن کرده بعد هم دو انگشت راوارد واژن کرده ایا بکارت پاره شده؟ اون نمیدونست بکارت چیه و الان هم خجالت میکشه بره پزشک

  1. سلام خجالت نداره کار پزشک همین هست
   برای چکاپ کلی رحم و تخمدان و واژن مراجعه کنند. بکارت رو هم بررسی میکنه. تشخیصم میده که رابطه نداشتند

   1. از روی خون حیض میشه تشخیص داد بکارت داره یانه
    شما همین طوری میتونید بگید اسیب دیده یا نه؟

   2. سلام
    احتمالش کمه٬ اگر پاره هم شده باشه پارگی کامل نخواهد بود. تشخیص قطعی را پزشک باید بدهد

 67. سلام
  مطالب این سایت و سایتهای دیگر ملاک نیست. مطالب صرفا جهت اگاهی هست.
  تا به پزشک مراجعه نکنید و بررسی نکند نمیتوان حرف دقیقی زد.
  شما نمیتوانید تشخیص بدهید. بجای فکر و استرس به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کند و وضعیت و نتیجه را بگوید٬ آنجا میگوید وضعیت به چه شکل هست و خیالتان راحت میشود. متخصص حرفه ای و باتجربه باشد بهتر است.
  جای نگرانی نیست

 68. با سلام دختری ۱۷ساله هستم که از ۱۵ سالگی به مدت یکسال خود ارضایی میکردم بدون اینکه فکر کنم بد باشه وقتی عوارضشو و اسمشو فهمیدم ترک کردم و ای هیچ موقع انگشتم و تو واژنم نکردم هیچی رو فقط یذره اون بالاش بود که خدای شکر ترک کردم الان یه نامزد دارم بعد تو خیلی از مطلب های گوگل نوشته که نمیشه ازدواج کرد پردت اگه بر اساس همینم.ضوع پاره بشه
  سوالم این بود که
  آیا به پردم آسیب رسیده یا اگه رسیده باشه تو ازدواج مشکل نیست پزشک کاملا تشخیص میده رابطه نداشتم

  1. سلام
   تنها هم میشه رفت برای چکاپ سینه و واژن و تخمدان و …
   جای نگرانی نیست. میتونید ازدواج کنید. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   نپذیرفتن |

 69. سلام
  میخواستم بدونم دکتر ماما خیلی سخت میگیره اگع ی خراشیدگی داشته باشی؟ این خراشیدگی ک میگم در اثر چیزی به غیر از رابطه جنسی هست میخواستم بدونم ایا به بکارتی ک اسیب دیده باشه گواهی سلامت میدن یا ن؟
  من سال ها خودارضایی داشتم و الان چند وقتی هست که ترک کردم خواهش میکنم واقعیتو بگید من مطمئنم ک اسیب دیده و شرایط رفتن ب پزشک رو اصلا ندارم به بکارت اسیب دیده گواهی میدن یا فقط ب اونایی گواهی نمیدن که کلابکارتشون از بین رفته؟

  1. سلام
   به حرف ما نیست. به وضعیت بکارت و تشخیص پزشک بستگی دارد

 70. با سلام اگه پرده ی من بر اثر خودارضایی با مالش آسیب دیده باشه میتونم به نامزدم بگم

  1. سلام
   اینهاا اختیاری و دلبخواهی هست٬ بستگی به خودتون دااره. اگر مایلید میتوانید بگویید

 71. سلام ببخشید این انزال زودرس یعنی چی هی دربارش میگن متوجه نمیشم

 72. من یک بار از سر کنجکاوی انگشتم رو فرو کردم و اون موقع چیزی نمیدونستم از پرده بکارت و حالا توبه کردم حتی بهش فکر هم نمیکنم ولی خیلی نگرانم که ایا پردم سالمه یا ن
  شرایط اینکه برم به پزشک هم ندارم
  اگر به دکتر نرویم و کاری نکنیم اشکالی دارد؟؟

  1. سلام
   نه مشکلی نداره. برای این مورد برای فهمیدن وضعیت پرده به پزشک مراجعه می کنند. اختیاری هست

 73. سلام تروخدا جواب من ۱۴ سالم بود که از اهمیت پرده بکارتم خبر نداشتم الان یبار بطور اتفاقی بدون اینکه خودم بدونم انگشتمو داخل واژنم کردنم ببینم از پریود تموم شدم یا نه دور برشم چین و چروکه ایا پردم با وارد کردن انگشتم اسیب دیده 😭😭😭اگه شوهر کنم شوهرم قبولم نکنه چی تروخدا جوابمو بدید وقتی که انگشتمو داخل کردم هیچ خونی ندیدم تروخدا جواب بدید نگران زندگی ایندمم

  1. سلام
   انشالله که به احتمال زیاد مشکلی نیست. پزشک هم تشخیص میده که رابطه نداشتید. جای نگرانی نیست

 74. سلام من انگشتم رو داخل واژنم کردم انگشتم خرد قده یه چیزی فک کنم سوراخ رحمم بود آخه پریود بودم ولی روز آخر بود که پریود بودم و تموم شد و بعد از دوسه روز اون سوراخ بسته شد دورشم کیپ بود من اون موقع نمی‌دونستم که پرده بکارت چیه نه درد داشتم نه خونریزی الآنم همون طوره ولی میترسم لطفاً راهنماییم کنید

  1. سلام
   جای نگرانی نیست. به احتمال زیاد موردی نداره. پزشک زنان هم تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 75. .
  .سلام توروخدا بخونین
  من در مورد پرده بکارت اطلاعاتی نداشتم و یه بار از روی کنجکاوی انگشتم کردم تو واژنم خون نیومد بعد دو روز یه قطره خون اومد به مامانم گفتم خون اومده گف دختر عمت هم وقتی کوچیک بود خون اومد بعد شش ماه پریود شد منم بعد شش ماه پریود شدم اما شک دارم که اون خون خون پارگی پرده بکارت نباشه
  (ادامه اون یبار که انگشتم کردم)بعد تو هفته هم وقتی میرفتم دسشویی میومدم بیرون حس احساس میکردم دوباره دسشویی دارم حدود یک شب اینجور بودم
  آیا اینایی که گفتم علتش پریود شدنم بود یا پارگی پرده بکارتم؟؟توروخدا جواب بدین به هیشکی نمیتونم بگم چون میکشنم جواب بدید بیچاره ام(اینم ذکر کنم من الان ک ۱۵ سالمه از پرده بکارت مطلع شدم اینکار را بکل ترک کردم)

  1. سلام
   معمولا خون همان لحظه می اید.
   احتمالش کمه که مربوط به بکارت باشد. پپزشک هم تشخیص میدهد که رابطه نداشتید. جای نگرانی نیست

   1. واقعا خیلی ممنونم که توجه کردید باعث افتخار که تو کشورمون همچنین دکتر های قدر و با ارزشمندی داریم واقعا ممنون که منو از فکر و خیال کشیدین بیرون
    بقیه سایتها که میرفتم از دکتر کمک میخواسم میگف باید معاینه بشین اخ نمیگه که من اگه امکان داشتم برم دکتر سایت نمی گشتم غیبت نمیکنم ولی واقعا ممنون که کمک کردین

    1. سلام
     کار درستی کردند٬ بدون معاینه نمیتوان دقیق و بصورت ۱۰۰درصدی گفت. اینجا فقط راهنمایی و مشاوره میکنیم. جایگزین پزشک نمیشود.

 76. قبل ازدواج قانون پزشکی میرن ها اونجا اگه پرده با انگشت پاره شده باش تو آزمایش مینویسن ناسالم پاره شده با انگشت یا چی؟؟؟

 77. سلام چقدر دخول لازمه برای پارگی بکارت؟من موقع خودارضایی و موقع مالش اندازه یک چهارم بند انگشت و شایدم کمتر انگشتامو وارد واژن کردم
  شبش هیچی نشد ولی فرداش حدودا هشت ساعت بعد خونریزی داشتم ولی خونریزیم خیلی طول کشید جوری که الان نمیدونم خون قاعدگیه یا چیز دیگه.دارم از استرس میمیرم لطفا بگید با مالش و این حجم ورود هایمن پاره میشه؟

  1. سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت. بایید پززشک زنان بررسی کند. تشخیصم میدن که رابطه نداشتید.
   اگر برای پرده هم مشکلی پیش نیامده باشه عوارض و ضررهای دیگر آن بر جسم و روان شما حتمی هست. بخاطر یه لحظه خوشی کاذب خودتون را از سلامتی و لذات واقعی در آینده مثل رابطه واقعی محروم نکنید تا در آینده پشیممان نشوید و حسرت نخورید.

 78. تروخدا جواب بدید زندگیم رو هواست،وقتی تو بچگی بهم تارض شد نمیدونم چه آسیبی بهم رسید ولی وقتی انگشتم رو وارد واژن کردم برای خود ارضای خونی نیومد هیچ دردی هم حس نکردم،بعداون هم دیگه اینکارو تکرار نکردم،الان لبه ی واژم که انگشتمو فشار بدم خیلی درد میگیره موقعه وارد کردن انگشت یه چیزی مثه اینکه یه پرده جلو انگشتم باشه رو حس کردم اما فشارش ندادم تروخدا جواب بدید

  1. سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. تا وقتی چیزی ثابت نشده نباید فکر کنیم که شکل داره. زندگی هم براساس این به هوا نمیره . میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.

 79. با استفاده از چه روش هایی میشه واژن رو تنگ کرد.موثرترین راه کدومه

   1. طرز استفاده از زردچوبه برای تنگی واژن چجوریه.من بلد نیستم

    1. در نت جستجو کنید. بهتر است ابتدا با پزشک زنان یا متخصص طب سنتی مشورت کنید. باید ببینید با بدن شما سازگار است و تاثیر دارد مناسب شما هست یا خیر. از خوددرمانی پرهیز کنید.

 80. سلام خسته نباشین من الان ۱۷ سالمه وقتی ۱۳ سالم بود از سر بی فکری یه بار انگشتمو بردم داخلش و احساس درد و خونریزی نکردم و چیزی هم حس نکردم ک انشگتم‌ میخوره بش حالام ک دارم نامزد میکنم خیلی از اون روز میترسم ک شاید پاره شده و من متوجه نشدم و اولینو اخرین بار بود ک انگشتمو داخلش کردم و فقط از سر کنجکاوی بود خیلییی استرس دارم ممنون میشم جوابمو بدین😞😞

  1. سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. احتمالا پاره نشده . میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 81. اگ خدایی نکرده پاره شده باشه ممکنه من متوجه نشم و هیچ دردی حس نکنم ؟ و اگ در اثر انگشت پاره شده باشه میگن ک در اثر رابطه نبوده؟؟

 82. سلام من 20 سالمه چند سال پیش از سر کنجکاوی دو انگشت وسطی را وارد واژن کردم اون موقع نمیدونستم بکارت چیه الان میخوام ازدواج کنم و میترسم که پاره شده باشه خجالت میکشم بر پیش پزشک لطفا بهم بگید ممکنه بکارت از بین رفته باشه؟

  1. سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. به احتمال زیاد پاره نشده . آسیبی هم دیده باشه کامل نخواهد بود٬ جاای نگرانی نیست. میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 83. سلام ببخشید من دو سال پیش برای تنظیم قاعدگی قرص های ldمصرف میکردم و چند روزی یادم رفته بود مصرف کنم منظم و چند لکه قهوه ای دیدم و یک روز دیگه هم قرص رو خوردم تا اینکه دیگه نخوردم و دو سه روز بعد دستشویی که بودم اب پر فشار بهم خورد یه روز بعد شروع به کله بینی کردم و خون به رنگ قهوه ای 3 الی 4 روز داشتم و بعد قطع شد میخواستم بدونم
  اول اینکه فشار اب باعث پارگی میگشه؟ اگه میشه این خون برا این بوده؟

  1. سلام
   معمولا خیر.
   به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند علت چه بوده

 84. سلام خسته نباشید و تا به حال چیزی وارد نشده یه شب که متاسفانه انجام دادم روز بعدش متوجه شدم یه قطره کوچولو خون اومده میخواستم بدونم آیا ممکنه به پرده آسیب وارد شده باشه چون من اون موقع نزدیک مریضیم هم بوده بود ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. .
   میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند تشخیص قطعی با پزشک زنان هست. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   اون کار غلط و مضر را هم دیگر انجام ندهید عوارض زیادی دارد.

 85. سلام من۱۵سالمه ۳سال پیش انگشتمو داخل واژنم کردم میترسم پرم اسیب دیده باشه کسی که پرده بکارت نداره و هم رابطه ی هم نداشته میتونه ازدواج کنه

  1. حسلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. به احتمال زیاد پاره نیست.
   میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند تشخیص قطعی با پزشک زنان هست. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید. میتوانید ازدواج کنید.
   اون کار غلط و مضر را هم دیگر انجام ندهید عوارض زیادی دارد.

 86. سلام من چندباری باانگشت مالیده ام داخلش وخون هم نیامده
  میخواستم ببینم امکان پاره شدنش هس
  رابطه جنسی تاالان نداشته ام

  1. سلام
   هر چیزی ممکنه اما اگر پارگی هم داشته باشه احتمالا کامل نیست. اما پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.
   مهمتر از اون عوارض و مضرات این کار غلط هست. دیگر تکرارش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا