بررسی پارگی پرده بکارت با خودارضایی، یبوست، مالش و انگشت

نشانه های پاره شدن پرده بکارت,عکس پارگی واژن,پارگی پرده بکارت,ایا مالش باعث پارگی می شود,آيا یبوست باعث پارگي بكارت ميشود,پارگی پرده بکارت با خودارضایی,پارگی پرده بکارت با انگشت


بررسی پارگی پرده بکارت با خودارضایی، یبوست، مالش و انگشت

پرده بکارت انواع مختلفی دارد و پارگی آن می‌تواند کاملا بدون علامت باشد. پارگی پرده بکارت گاهی اوقات با خونریزی، درد خفیف همراه است ولی به طور کلی درد یا خونریزی معیار مناسبی برای تشخیص پارگی پرده بکارت نیست.

پارگی پرده بکارت

پاره شدن پرده بکارت پارگی پرده بکارت و سلامت آن، درگذشته یکی از نگرانی‌های دختران در شرف ازدواج و خانواده‌های آنها بود. ملاکی در سنجش سلامت جنسی دختران جوان که این روزها کمتر به آن توجه می‌شود؛ چرا که ثابت شده این مسأله نمی‌تواند معیار قابل اعتمادی برای تشخیص سلامت جنسی باشد.

پارگی پرده بکارت با خودارضایی

آیا خودارضایی می‌تواند باعث پارگی پرده بکارت شود؟

خود ارضایی در صورتیکه باعث ضربه مستقیم به پرده بکارت شود، می‌تواند باعث پارگی آن شود. ذکر این نکته ضروری است که پرده بکارت به طرق مختلف پاره می‌شود هرچند مقاربت متداول ترین راه آن است.

از جمله موارد ذکر شده در بالا مسئله خودارضایی می باشد. پرده بکارت بافتی بسیار حساس و نازک دارد و با کوچکترین تحریک آسیب پذیر می باشد .

گرچه تحریکات کوچک و مختصر آسیب کامل به پرده بکارت نمی رساند ولی همین آسیب جزئی برگشت ناپذیر و قابل تشخیص است و سبب حساس شدن آن و احتمال پارگی وجود دارد، پس اکیدا از هرگونه فعالیتی که احتمال آسیب به پرده بکارت میرود دوری کنید.

در عین حال در صورتی که به این موضوع شک دارید بهترین و مطمئن ترین راه معاینه توسط پزشک میباشد.

توصیه اکید ما اینکه از عمل بسیار ناپسند و ناخوشایند خودارضایی دوری کنید تا بر اثر چند لحظه کوتاه احساس لذت جنسی که بر اثر خودارضایی حاصل می شود و عذاب وجدان سختی را به همراه دارد ، زندگی مشترک آینده خود را دچار مخاطره نسازید و خود را دچار فشارهای روحی روانی نسازید .

  علائم پاره شدن پرده ی بکارت (هایمن) و انواع آن با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

پارگی پرده بکارت

آيا یبوست باعث پارگي بكارت ميشود

سوال :سلام دخترم یبوست شدید داشته بعد از چند دقیقه مقداری خون ازشون خارج شده همراه با دل درد ایا ممکنه پرده بکارت شون اسیب دیده باشه ؟

پاسخ دکتر:خیر به علت یبوست پارکی اتفاق نمی افتد پارگی فقط در صورت دخول یا وارد کردن جسم خارجی اتفاق میافتد.شما را به مطالعه مطلب مفید پارگی پرده بکارت بدون درد نیز دعوت می‌کنیم.

ایا مالش باعث پارگی می شود

سلام خسته نباشین . من ۱۷ سالمه چند سال خود ارضایی داشتم نمی دونستم که باعث پارگی پرده میشه . یک سال هست که دیگه انجام نمیدم خودارضایی هم در حد مالش دادن ارضاء میشدم الان با این حرفا ، پرده سالمه و چین و چرک نداره اصلا یعنی پردم اسیب دیده هیچ چیزیم تا حالا فرو نکردم تو واژنم .

پاسخ :

سلام با مالش پرده پاره نمی شه .

پاره شدن پرده بکارت با انگشت

آیا داخل کردن انگشت به واژن میتواند باعث پارگی یا آسیب پرده بکارت شود ؟من چند وقت پیش انگشتمو از روی کنجکاوی وارد واژنم کردم حالات خیلی میترسم!

پاسخ:با سلام، وارد شدن هر چیزی به داخل واژن میتواند منجر به آسیب پرده بکارت یا پارگی آن شود، حال می خواهد آلت مردانه باشد یا جسم یا استفادهه میوه هایی که حالت آلت مردانه را دارند ویا حتی وارد کردن انگشت اما همانطور که ذکر شد احتمال دارد و باید معاینه شوید

پس در پاسخ اجمالی بله این احتمال هست اما اینکه آیا بکارت شما پاره شده یا آسیب دیده ، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید جهت معاینه.

خود ارضایی دختران در قبل از ازدواج

به‌طور کلی به تحریک آلت تناسلی توسط خود فرد برای تخلیه هیجان جنسی خود ارضایی گویند. اکثر زنان و دختران در سنین 13 تا 20 سالگی برای اولین بار اقدام به خود ارضائی می‌کنند و برای نخستین بار به تجربه‌ای چنین هیجان‌انگیز دست می‌یابند. این افراد از آنجا که تاکنون چنین لذتی را درک نکرده‌اند اغلب از نظر روحی به آن معتاد می‌شوند و در هر فرصتی اقدام به خود ارضائی می‌کنند. در دختران زمانی می‌گویند خود ارضایی (استشها) صورت گرفته که با خود، کاری کند که به اوج لذت جنسی برسد. در این زمان مایعی که از او خارج می شود منی نامیده می شود منی در زنان و دختران بر خلاف مردان و پسران، همراه با جهش نیست.

عوامل موثر در خود ارضایی

خود ارضایی به بسیاری از دختران برای رسیدن به آرامش و از بین بردن استرس کمک می‌کند. آن‌ها از لذت حاصل از این عمل بهره می‌برند، خستگی خود را به در می‌کنند و برای مدتی از دنیای واقعیت و روزمره فاصله می‌گیرند. درعین‌حال دریافت حسی و شناخت بهتری از بدن خود پیدا می‌کنند که در نهایت نقش مثبتی نیز در ارتباط جنسی آن‌ها با پارتنرشان دارد. برای بسیاری از دختران این عمل، جدا از شرایط زندگی آن‌ها و داشتن یا نداشتن ارتباط جنسی با دیگری، شکل خاص و مستقلی در کسب لذت جنسی شمرده می‌شود. همین‌طور به خاطر انتخاب آزاد رویای جنسی، می‌توانند بخشی از خواسته‌های جنسی خود را آن‌گونه که علاقه و آرزو دارند، تجربه کنند. جالب اینکه برخی از دختران، اغلب در رویای خود رابطه جنسی با زنان دیگر دارند و یا خود را در نقش مفعولی می‌بینند. تقریباً نیمی از این دختران می‌توانند بخشی از رؤیاهای جنسی خود را به مرحله عمل نیز دربیاورند. در رسیدن به لذت جنسی از راه خود ارضایی، بعضی از آنان کمبود حس آمیخته و یکی شدن و تعلق داشتن به دیگری را احساس می‌کنند، در عوض رسیدن به اوج لذت جنسی (ارگاسم) از این راه تقریباً تضمین‌شده است.

خودارضایی و مالش در پارگی پرده بکارت دختران جوان تاثیر دارد

محققین بیان می‌کنند که آنورگاسمی یکی از مهم‌ترین عوارض خود ارضایی در دختران است. ممکن است این افراد در دوره مجردی با خود ارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما در آینده رضايتمندی جنسي در زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد. عمل خود ارضایی دختران با تحریک قسمت‌های خارجی دستگاه تناسلی رایج‌تر است که صدمه چندانی به دستگاه تناسلی نمی‌رساند اما زمانی که خود ارضایی با تحریک قسمت‌های داخلی‌تر دستگاه تناسلی باشد، بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است درصورتی‌که به‌صورت مداوم تکرار شود آسیب‌های جدی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد. خود ارضایی دختران با انگشت می‌تواند باعث خراشیدگی لبه‌های پرده بکارت گردد. اگر عمل خود ارضایی دختران با استفاده از جسم خارجی یا فشار بیش از حد به دهانه واژن باشد می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد. آسیب به پرده بکارت ازجمله این خسارت‌هاست که ممکن در حین عمل خود ارضایی با جسم خارجی به وقوع بپیوندد.

معمولاً دختران در پاسخ به این سؤال که چرا اقدام به خود ارضایی انجام می‌دهند این مطلب را بیان می‌کنند: تسکین احساس ناخوشایند در واژن. چون حین ارگاسم واژن منقبض شده و ترشحات از آن خارج می‌شوند. در حین عمل ارگاسم مقداری ماده دوپامین ترشح می‌شود که احساس خوشایندی به فرد در حال ارضا القا می‌کند.

نکات مهم در رابطه با خود ارضایی

تقریباً تمام دختران برای این کار از دست خود و از راه تحریک کلیتوریس استفاده می‌کنند. البته این تحریک کلیتوریس هم به‌صورت‌های مختلفی انجام می‌گیرد. مشاهده‌شده است خود ارضایی در میان دختران با استفاده از انگشت خود صورت می‌پذیرد هرچند که بعضی نیز با فشار شدید آب کلیتوریس خود را تحریک و عمل خود ارضایی را انجام می‌دهند. اقدام به خود ارضایی با پتو نیز در میان برخی از این دختران جوان شایع است! با توجه به این نکته از اقدام به تحریک با استفاده از این روش‌ها خودداری کنید.

خود ارضایی دختران با مالش کلیتوریس به‌تنهایی نمی‌تواند به پرده بکارت آسیبی وارد کند. همان‌طور که گفته شد پرده بکارت فقط بواسطه وارد شدن جسم خارجی داخل واژن پاره می‌شود نه با خود ارضایی با مالش کلیتوریس فرد.

مالش کلیتوریس از روی لباس و حتی لباس باعث پارگی پرده بکارت نخواهد شد هرچند که ترشحات پس از آن همراه با خون باشد. این خون احتمالاً ناشی از آسیب‌دیدگی قسمت خارجی واژن می‌باشد.

گاهی مواقع  می‌تواند فعل و انفعالات داخل رحم بر اثر تحریک تشدید هم باعث خروج خون پس از عمل خود ارضایی گردد.

عوارض خود ارضایی دختران

خود ارضایی دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و درصورتی‌که به‌صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می‌شود و مانند هر اعتیادی، روح و جسم و روان فرد را به هم می‌ریزد و زمانی که فردی اقدام به خود ارضایی می‌کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می‌افتد و جنبه‌های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی‌کند

ناسازگاری خانوادگی و سردی در روابط بعد از ازدواج از عوارض دیگری است که منشأ بسیاری از اختلافات زوجین است؛ ابتلا به این کار در دختران، سبب می‌شود که تحریکات جنسی در آن‌ها بی‌اثر باشد و از شوهر دلسرد شوند. چرا که با خود ارضایی شرطی شده‌اند تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می‌کنند به ارگاسم برسند و به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می‌افتد و گمان می‌کنند تنها در آن شرایط می‌توانند به ارگاسم برسند. این حالت برای کسانی بیشتر است که قبل از ازدواج چنین وضع و حالتی را داشته‌اند.

کم شدن حافظه و قدرت یادگیری

ضعف اعصاب و کم شدن قدرت تحمل در برابر مسائل

خطر از بین رفتن پرده بکارت برای دختران بر اثر دست‌کاری زیاد

خلأ عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتمادبه‌نفس

ضعف اراده و گرفتاری در اخذ تصمیم‌های لازم تا حدی که فرد را چون غلامی حلقه به گوش و دچار جنگ و جدال می‌سازد.

کاستی در اعتماد به ‌نفس به‌ خاطر دلهره و وحشت فرد در حین ارتکاب از بیم رسوایى.

درهم کوبیده شدن شخصیت فرد به خاطر سرزنش و تحقیر خود، به علت ارتکاب گناه

فراهم شدن زمینه بی‌مبالاتی به خاطر احساس دائمی گناه از عمل.

اضطراب دختران به خاطر وحشت آن‌ها نسبت به از دست دادن بکارت خود.

راه‌های ترک خود ارضایی دختران

برای انجام هر عملی پیش از همه اراده و تصمیم لازم است و در ترک خود ارضایی این مساله اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. تلاش برای تقویت اراده از گام‏‌های مهم در ترک خود ارضایی است.

بعد از اراده و تصمیم راسخ به ترک خود ارضایی، اولین قدم در این راه پرهیز از دست ‏کاری با اندام جنسی است و بهترین راه گریز از این امر بودن در حضور دیگران و بیرون رفتن از خلوت و تنهایی خود است.

عدم پوشیدن لباس‏‌های تنگ و چسبان

پرهیز از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏‌ها و تصاویر تحریک کننده

از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏‌های تحریک‏ کننده و فکر در مورد آن‌ها دوری کنید و اوقات فراغت خود را با مطالعه، ورزش و برنامه‌های جمعی پر کنید.

هر کاری که شما را به فکر خود ارضایی بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.

شب‌ها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.

  پارگی پرده بکارت در ساعت 3 - 6 - 7 - 9 و 12

‫155 دیدگاه ها

 1. سلام
  تا وقتی چیزی وارد واژن نشود آسیبی نمی بیند
  برای اطمینان میتوانید به متخصص زنان و یا مامایی مراجعه کنید

  1. سلام من و پشیمان هستم و برای اینکه ببینم پرده ام سالمه خودم معاینه کردم که یه چیزی مثل نیمه ماه و بی رنگ دیدم نمیدونم پرده بکارتم بود یا نه ؟
   الان من پرده ام سالمه ؟
   ترخدا جواب بدید من خیلی عذاب وجدان دارم

   1. سلام
    به احتتمال زیاد مشکلی نداره
    دیگر نه معاینه کنید و نه دست بزنید. اون کار رو هم دیگه انجام ندهید

    1. من دخترم و دخول نداشته ام اما مالش داشتم اون هم کم اما بعد از مالش خون همراه با مایع کش دار دیدم ممکنه پردم زده شده باشه؟

     1. سلام
      احتمالش کمه. اون مایع هم ربطی به بکارت نداره. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.
      این کار غلط و مضر هم عوارض زیادی مثل پیریی زودرس٬ چروکیدده و لاغرشدن بدن٬ زشت و سیاه شدن الت تناسلی٬ ضعف و رفتن رنگ و زیبایی صورت و بدن و مشکلات گوارشی و مثانه و تکرر ادرار و …
      لطفا دیگر انجام ندهید.

     2. سلام من ۱۶سالمه من انگشتمو در اثر کنجکاوی داخل واژنم کردم و بدون هیچ دردی خون لخته ای خارج شد و بد از یکی دو روز من پریود شدم از تاریخ قاعدگیمم گذشته بود و اینکه فردا ب پزشک میخام مراجعه کنم با مادرم ولی خیلی استرس دارم ک بگه پرده ندارم ب مادرم چی بگم میمیرم من توروخدا راهنماییم کنید

     3. سلام
      جای نگرانی نیست. پزشک زنان تشخیص میده رابطه نداشتید

   2. سلام اون عکسی ک از واژون گذاشتید کدومش سالمه کدومش اسیب دیده

 2. سلام
  نگران نباشید چون خون ندیدید و … احتمال اینکه پرده پاره شده باشه منتفی هست یا خیلی کمه
  اما چون بارها چیزی رو داخل کردید ممکنه ساییده شده باشه یا اسیب دیده باشه
  دکتر فقط برای سنین بالا نیست حتی کودکانم برای معاینه از نظر بهدات و سلامت و … باید مراجعه کنند.
  متخصص زنان یا مامایی کاری ندارند به چیزی فقط وظیفشون هست که معاینه کنند و نتیجه رو اعلام کنند
  پرده هم آخر دنیا نیست که این فکرها را می کنید

 3. خیلی ممنون از اطلاعاتی خوبی و مفیدی که دراختیار ما گذاشتید واقعا ممنون خیلی مفید بودن.

 4. سلام تشکر
  صددرصد آسیب میرسونه
  عوارض روحی و جسمی زیادی داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  اینکار را انجام ندهید حتما این کار را ترک کنید
  روش ترک هم دررسایت و سایتهای دیگر مانند dadashreza.com هست جستجو کنید

  1. سلام
   من الان ۱۹سالمه وقتی ۱۵ سالم بود نمیدونستم پرده بکارت چیه انگشتم کردم تو واژنم ولی هیچ درد یا خونریزی نداشتم
   یعنی الان سالم یا ن خیلی نگرانم

   1. سلام
    سالمه احتمالا. میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.

 5. سلام
  اصلا نیازی نبود برای تست چیزی داخل واژن کنید
  کلا هیچوقت نباید چیزی داخل واژن کرد
  به متخصص زنان مراجعه کنید تا پاسخ قطعی بدهند
  خودارضایی رو ترک کنید مشکلاتش زیاد هست
  عوارض روحی و جسمی زیادی داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  اینکار را انجام ندهید حتما این کار را ترک کنید
  روش ترک هم دررسایت و سایتهای دیگر مانند dadashreza.com هست جستجو کنید

  1. سلام ببخشید من کلاس پنجم که بودم فکر میکردم اگه انگشت داخل واژنم بکنم پریود میشم چند بار انگشتم رو داخل واژنم کردم ولی خونی نیومد ممکنه پردم آسیب دیده باشه پزشک هم نمیتونم برم خواهش میکنم بگید🙏🏻

   1. سلام
    احتمالش خیلی کمه. اگر برفرض آسیب کوچکی هم دیده باشه متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید

    1. سلام ….من ۱۴ سالمه و خودمو معاینه کردم یه چیز گوشتی رنگی مثل پرده دهانه واژنم رو گرفته ولی سوراخی نداره امکان داره اون بکارت باشه ……اخه هیچ سوراخی نداشت پس چجوری خون قاعدهگی خارج میشه….یا من بکارتمو از دست دادم تروخدا کمک کنین

     1. سلام
      مشکلی ندارید بکارت سالمه.
      کنجکاوی الکی و بیمورد نکنید که همین ممکنه آسیب بزنه. به زندگیتون برسید

 6. سلام ببخشید اون متنی که تو سایتت نوشتی (جسم) منظورش چیه میشه بهمون بگین ممنون میشم

  1. سلام
   جسم یعنی بدن
   تمام اعضای بدن
   بسته به ویژگیهای جسمی هر فرد ممکنه برای بخشی از بدن مشکل و اختلال ایجاد کنه. مثل قلب یا کلیه یا معده و سیستم گوارشی یا مثانه یا چشم …

 7. سلام من وقتی بچه بودم از اهمیت پرده بکارت خبری نداشتم و الان خیلی پشیمانم آنموقع فقط مالش با واژن انجام میدادم و یه بار که این کار و کردم خونی ندیدم ولی وقتی ادرار کردم حس کردم خون بی رنگ دیدم ولی هر چی به واژنم نگاه کردم اثری از خون نبود آیا من اون موقع خون دیدم یا اینکه ادرارم بوده و خونی در کار نبوده؟و آیا پرده بکارتم سالم هست یا نه ؟

  1. سلام
   همه دختران خونریزی ندارند.
   خونریزی هم فقط برای بکارت نیست
   از اینجا با قطیت نمیتوان پاسخ داد. میتوانید به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنی تا بررسی کنند. ضمنا اگر برفر ساییدگی هم داشته باشه پزشک تشخیص میده که به علت رابطه نبوده٬ پس مشکلی نیست

 8. سلام و خسته نباشید.من امروز با نامزدم رابطه جنسی داشتم.و انگشت وسط رو تا بند دوم انگشت وارد واژنم کرد و بعد متوجه دو قطره خون شدم.هیچ درد و چیزی نبود.فقط اون دو قطره خون بود.من ترس زیادی دارم.نوبت دکتر و معاینه چند روز طول میکشد که برم.به نظر شما پرده سابیده شده یا کامل از بین رفته؟؟؟؟

  1. سلام
   وقت عادت ماهانه کی هست؟
   ممکنه پارگی یا ساییدگی جزیی در برخی ساعات باشه اما احتمال پاره شدن کامل کم هست. بستگی به نوع پرده و فاصلش داره

  2. سلام خسته نباشید من هیچ رابطه ی جنسی رو نداشتم ولی وقتی دستم را تقریبا وارد واژن میکنم احساس میکنم خالی است
   میخوام بدونم یعنی من پرده ی بکارت ندارم
   لطفا جواب بدید

   1. سلام ممنون . برای چی دستتون رو داخل واژن می کنید؟!!! این کار را دیگر انجام ندهید. همین کار ممکن است باعث آسیب زدن به پرده شود
    اگر چیزی وارد واژن نشده باشه بکارت مشکلی نداره
    برای تشخیص قعی میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید

 9. سلام تروخدا جواب بدین من از وقتی کلاس ششم بودم متاسفانه در دسشوی و بطور ناخواسته دچار خودارضایی شدم و از انجای که اطلاعی در مورد بکارت نداشتم بکارم ادامه دادم و از روش های مختلفی خودارضایی کردم با پتو و بالش و دسته مبل و صندلی و در اخر فشار زیاد اب . اکنون به اذن خداوند با توکل بر او ای عمل وقیح را ترک کردم اما استرسی دارم که دیوانه شده ام و آیا امکان هست با فشار زیاد اب بر روی کلیتوریس (البته شاید برخی اوقات داخل واژن هم رفته باشد) پرده پاره شود و امروز که خودم را معاینه کردم البته فقط پاهایم را باز کردم و نگاه کردم دیدم که تکه گوشتی ضخیم در داخل واژن است که پایینش سوراخ است آیا این تکه گوشت بکارت است یا نه لطفا پاسخ دهید و امکان دکتر رفتن هم ندارم و بگویید که آن تکه گوشت ضخیم چیست ممنون ببخشد طولانی شد

  1. سلام
   اینکه فهمیدید کارتون نادرست بوده و این کار غلط را دیگر انجام نمی دهید خیلی خوبه
   یکی عوارض این کاره غلط٬ تیره و سیاه شدن اندام تناسلی و در برخورد مواردتغییر حالت اون هست. اگر قبل از اقدام به اینکار به این شکل نبوده به احتمال زیاد بخاطر این عمل به این شکل دراومده
   جواب دقیق فقط با معاینه امکانپذیره. نه دست بزنید و نه نگاه کنید
   به احتمال ۹۹درصد پرده مشکلی نداره. اگر برفرض ساییدگی هم داشته باشید پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. دکتر هم فقط برای بکارت نیست. سلامت رحم و واژن و تخمدان و مثانه و … رو چک می کنند

   1. سلام من تا به حال چیزی وارد واژن نکردم آیا پردم سالمه؟؟؟؟
    تروخدا جواب بدین

    1. سلام
     پرده احتمالا سالمه اما بیشتر از این باید به فکر سلامتیتون باشید. کار غلط و نادرستی هست و جز ضرر و افسوس و پشیمونی چیز دیگری نداره.
     عوارضش قطعی هست.
     مشکلات و عوارض و مضراتش زیاد هست. اگر میخواهید در اینده مشکلات جسمی و روحی روانی نداشته باشید دیگر کاری نکنید. در غیر این صورت درسالهای اینده اگر عوارضش بروز کرد دیگر انسان نمیتوننه کسی ا بجز خودش ملامت کنه

 10. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم و معاینه توسط خود فرد چی بااین منوار بکارتم سالم یا نه ممنون

  1. سلام
   اگر برفرض به بکارت هم آسیب نرسونه به قسمتهای دیگر بدن و روان آسیب میزنه. پس دیگر این کار را انجام ندهید و ترک کنید
   احتمال زیاد آسیب ندیده. اگر آسیب دیدگی جزیی باشه به مرور برطرف میشه اگر دست نزنید

 11. سلام ترخدا جوابم بدید من چیزی هم داخل واژنم نکردم آیا پرده بکارتم سالمه ؟؟

 12. سلام من ولی چیزی داخل واژنم نکردم خیلی میترسم که نکنه بکارتم پاره شده باشه امکان دکتر رفتن هم ندارم چطور میتونم خودم متوجه بشم که سالمه یا پاره شده؟‌

  1. سلام
   خودتون نمی تونید تشخیص بدهید٬ متخصص زنان باید بررسی کند
   اگر چیزی داخل واژن نشده پس به احتمال زیاد پاره نشده

 13. .سلام من ۲۱ سالممه لطفا جواب بدید خیلی نگرانم فقط خاستم با مالش انگشت باعث پایسکیه پرده میشود ؟ اگه شده ناراحتم مجبورم ازدواج نکنم می ترسم بخدا خود ارضایی می کنم پاره میشه لطفا

  1. سلام این کار را دیگر تکرار نکنید حتی اگر برای پرده مشکلی پیش نیاد
   عوارض و مضرات خیلی زیادی داره بعدا در رابطه واقعی به مشکل بر میخورید.
   با خیال راحت ازدواج کنید

 14. سلام
  من وقتی 13،14 سالم بود
  کلا از پرده بکارت و… چیزی نمیدونستم و این باعث شد ک وقتی حس و میلی ب رابطه جنسی داشتم مداد یا خودکار خود را درون واژنم ببرم
  الان بیش از 5 ساله ک هیچ چیزی درون واژنم نبردم
  پرده بکارتم میتونه پاره شه؟
  لطفا کمک کنین?

  1. سلام از اینجا نمیشه گفت. بستگی داره
   میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 15. سلام با ضربه خوردن الت به واژن ممکنه پرده پاره بشه؟ ولی تا به حال خونی نیومده

 16. سلام من ۱۳ ساله امه خودم رو با آب دوش ارضا میکنم هر وقت که میرم حموم الان ۲ هفته این کار رو انجام ندادم ولی وقتی به ناحیهام نگاه میکنم تیره شده و لابیا ها افتادگی دارن دقیق نمیدونم پرده بکارتم کجاست‌ و میترسم شاید سرزنشم کنید که با این سنم اینها رو میدونم اما من دارم پیشگیری میکنم از اتفاقاتی که قابل جبران نیست . به نظرتون به پرده ام آسیبی دیده چند وقته کمرم خیلی درد میکنه

  1. سلام
   چیزهایی که گفتید با احتمال بالا از عوارض این کار هستند. ضعف کمر و تیرگی از عوارض این کار هستند. احتمال پارگی بکارت کم هست. حتی برفرض اگر به بکارت هم اسیبی نرسد به تمام اعضا و جوارح جسم و روح آسیب میزند
   . اگر ترک کنید و دیگر انجام ندهید ٬ اکثر عوارض بمرور برطرف خواهند شد
   به روانشناس اشنا به مسایل مذهبی مراجعه کنید تا برای ترک راهنماییتون کنند
   لطفا این کار را دیگر انجام ندهید.

 17. با سلام عکسی که دو تصویر درکنار هم هستند؛سمت چپی هم بکارت سالم است؟

   1. سلام من چندبار مالش دادم و چیزی ب توش نکردم مشکلش چیه ب نظرتون پاره شده یا نع؟

   2. در شب زفاف خونریزی اتفاق میوفته اگه مثل همین عکس اسیب دیده باشه؟

 18. سلام من هنگام عادت ماهوار خود ارضايى كردم و دو سال است كه خود ازضايى ميكنم اما اين عمل خود ارضايى در هنگام عادت ماهورام فقط سه يا چهار بار انجام شده ميشه بگويد پرده بكارت در اين حالت از اسيب ميبينت أما بدون داخل كردن چيزى به واژنم أين كار را كردم فقط مالش و بس خلاص

  1. سلام
   اگر پرده آسیبی هم نبینه مجاز به انجام اینکار زشت نیستید
   انسان با دست خود به خودش آسیب وارد نمیکند
   دیگر انجام ندهید

 19. سل من ۱۴ سالمه و خود ارضایی میکنم پیروز بعد اینکه خود ارضای کردم فقط با مالش اصلا چیزی توش نکردما بعد ۳ ساعت رفتم دشوری وقتی نشستم یه قطره خون اومد ازم یکمم شکمم در میگرف میشه گف پردم پاره شد

  1. سلام
   سلام
   ان عمل بد و غلط را ترک کنید دیگر انجام ندهید
   عورض و مضرات زیادی دارد
   ممکن است بخاطر اختلالات قاعدگی و چیزهای دیگر باشد.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کند

 20. سلام خسته نباشید.من ۱۶سالمه ونزدیک ب سه سال هست ک خود ارضایی میکنم ولی تاحالاچیزی وارد واژنم نکردم بافشارشدید اب دوش وبامالش دست خودارضایی کردم من سه سال پیش اطلایی ب بودن پرده بکارت نداشتم و چندباربافشارآب دوش ب روی واژنم و قطره های اب ب تندی ب داخل واژنم ریخته ولی نمیدونم قطره های اب ب پرده بکارتم رسیده یانه و وقتی ک بادستم مالش میدادم ب تندی اینکار را میکردم و چون اطلایی از بودن پرده بکارت نداشتم روزی چندبار خودارضایی میکردم و برای اینکه معاینه کنم چندبار واژنم راباز کردم و دیدم ک پایین تراز سوراخ ادرار ی سوراخ متوسط ن خیلی کوچک ونه خیلی بزرگ داخل واژنم هست ک ی خط هم کشیده شده ب بالا ب طرف سوراخ ادرارشبیه عدد ۷هست سوراخ. خواستم بدونم ک خودارضایی بادوش آب و بامالش دست و باز کردن واژن برای معاینه باعث پارگی پرده بکارتم شده توروخدا جوابم بدین این روزا شده جهنم برام خیلی اظطراب دارم اصلا حالم خوب نیست یکبارم میخواستم خودکشی کنم بخاطر این موضوع خیلی میترسم ک پرده بکارتم آسیب دیده باشه خواهش میکنم ازتون جوابم بدین امکان رفتن برای معاینه هم ندارم توروخدا جوابم بدین🙏

  1. سلام
   احتالا مشکلی پیش نیمده
   ان عمل بد و غلط را هم ترک کنید دیگر انجام ندهید
   عورض و مضرات زیادی دارد. کار غلط و نادرستی هست

 21. سلام خسته نباشید
  پرده ای که دارای اسیب دیدگی یا ساییدگی داشته باشه برگه سلامت بهش میدن یا ن اگر بدن توش ذکر میشه این اتفاق بخاطر رابطه نبوده???

 22. سلام میشه به ایمیل من پیامی بدید تا عکسی براتون بفرستم تا مطمئن بشم پارگی پرده رخ نداده در هیچ صورتی نمیتونم به پزشک مراجعه کنم و تا بحال دخول انجام نشده

 23. سلام من در ۱۳،۱۴سالگی انگشتم را وارد واژنم میکردم ولی نه دردی داشت چته خونی اومد خدارو شکر این عادتو ترک کردم الان ۱۶سالمه من تازه چند روزه فهمیدم که بکارت چیه واز اون موقع تا الان اون کار رو انجام ندادم آیا ممکن هست که پردم پاره شده باشه ؟ واینکه همه‌ی بکارت ها سوراخشون دایره هست آخه من نگاه کردم دایره ای نبود،ما رسم نداریم که قبل از دواج بریم پیش دکتر متخصص برای سلامت پرده اگه با انگشت ساییدگی یا پاره شده باشه شوهرم می‌فهمه ؟ترو خدا بهم بگین خیلی استرس دارم این چند روزه ممنون میشم کمکم کنید .

  1. سلام

   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند . تشخیص میدن که رابطه نداشتید

 24. سلام من یه سوالی داشتم.من یک ماه پیش از سر نادانی،چیزی در وازن خودم فرو بردم و اینکار رو برای ۴ روز پشت سر هم انجام دادم.آیا ممکن است پرده من پاره شده باشد؟
  من خیلی نادان و احمق بودم و الان خیلی می‌ترسم.لطفا پاسخ دهید

  1. سلام
   به متخصص زنان مرجعه کنید تا بررسی کنند و پاسخ قطعی بدهند.

 25. سلام من قسمت بیرونی واژنمرو باخودکار مالیدم فرو نبردم احساس سوزش کردم ینی پردم پاره شده البته من عفونتم دارم میش کمکم کنید

  1. سلام
   دیگر این کار مضر و بد را انجام ندهید. عوارض و مشکلات زیادی دارد
   پرده احتمالا مشکلی ندارد
   برای بررسی به متخصص اورولوژی و متخصص زنان مراجعه نمایید

   1. سلام وقتتون بخیر ،اشیا خارجی یا الت چقدر باید به داخل واژن بره که باعث پاره شدن پرده بکارت بشه؟

 26. سلام من یه دختر ۱۳ ساله هستم و یه روز از سر کنجکاوی و نادونی،تو حموم ژیلت  رو برداشتم و دسته‌اش رو داخل واژگان کردم.این کار رو برای ۴ یا ۵ رو انجام دادم ولی الان که فهمیدم اشتباه کردم،دیگه انجام نمی‌دم.ولی من خونی ندیدم  و حتی اون ماده از واژن‌ام  خارج نشد.این قضیه برای یک هفته پیشه آیا امکانش هست من در بزرگسالی دچار مشکلاتی در ازدواج بشم؟با همسرم؟یا پرده‌ام پاره شده باشه؟لطفا پاسخ بدید من خیلی نگران هستم.و اینکه حتما باید به پزشک مراجعه کنم؟خواهش می‌کنم پاسخ بدید😢

  1. سلام
   بدون بررسی نمیشه گفت. احتمالش کمه. برای بررسی دقیق میتواانید ببه متخصص زنان مرجعه کنید. تشخیص میدن که رابطه نداشتید
   برای ازدواج مشکلی نخواهید داشت

   1. خیلی خیلی ممنون واقعا تشکر می‌کنم دیگه نگرانی ندارم واقعا تشکر می‌کنم از مقاله خوبی که نوشتید

 27. سلام خسته نباشید
  اما متاسفانه سر یک کنجکاوی زیاد به خاطر اینکه هیچگونه حسی درم ایجاد نمی شد و حس می کردم که واقعا چرا من نمی توانم حسی داشته باشم یه دفعه دیدم کمی قطه خون که امگار دستت رو سوزن زده باشی و یه کوچولو خون امده باشد اینجوری بود و همش حس بدی دارم و فکر می کنم سر این مسئله زندگی خودم رو نابود کردم آیا این امکان دارد که پرده بکارتم پاره شده باشد؟
  اگه میشه سریع جواب بدین خیلی نگرانم واقعا دیگه از خودم متنفر شدم و همش گریه می کنم از رفتن به دکتر چه الان و چه در زمان اذدواج و گفتن اینکه باکره نیستم به شدت می ترسم به نظرتون چی کار کنم؟ آیا پرده پاره شده؟

  1. سلام
   اگر چیزی داخل نشده مشکلی ندارد. اگر برفرض کمی ساییدگی جزیی هم داشته بباشد بمرور برطرف میشود
   ضمنا پزشک تشخیص میدهد که رابطه نداشتید٬ مشکلی نیست.
   این کار نادرست را هم دیگر انجام ندهید حتی برای کنجکاوی و کشف و یافتن چیزی٬ باعث اعتیاد میشود که ممکن است ترکش سخت باشد. و مضرات و عوارض خیلی زیادی دارد

 28. سلام دخول الت پسر ۶ ساله به داخل واژن دختر ۵ ساله بدون درد و خونریزی ممکنه باعث پاری بکارت شده باشه؟

  1. سلام
   به متخصص ونان یا مامایی مراجعه کنید تا بررسی کنید

  1. اینکه کاملا سالمه یا ساییدگی جزیی داره یا نه رو باید متخصص زنان بررسی کنه
   بعدها هر موقع تونستید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید پس مشکلی نیست

 29. سلام…
  من یه مدته که نزدیک 1 ساله که گاهی اوقات تحریک میشم و دهانه واژن خود را مالش میدم زیر پتو… حتی به تندی و با فشار زیاد هم اینکارو میکردم… ولی الان دیگه نمیکنم و 16 سالمه…
  من خیلی میترسم پرده بکارت پاره شده و حتی یه بار ازم خون اومد ولی بدون درد بود امکان رفتن پیش دکتر یا متخصص زنان را هم ندارم…
  لطفا بگین که اتفاقی نیفتاده… من خیلی دلهوره دارم و میترسم که اتفاقی افتاده باشه… توروخدا جواب منو هم بدین..
  راستی آیا پاره شدن پرده بکارت در آینده فرد نمیتونه بچه دار بشه؟؟

  1. سلام
   دیگه انجام ندهید که عوارض و مضرات زیادی داره و خیلی آسیب زا هست .
   احتمالش خیلی کمه باید دید خون بکارت بوده یا قاعدگی و یا … . بعدها میتونید به پزشک مراجعه کنید. اگر ساییدگی جزیی هم داشته باشه تشخیص میدن که رابطه ای نداشتید. پس مشکلی نیست . ربطی هم به بچه دار شدن نداره

 30. من یبار از کنجکاوی انگشتم تو واژنم کردم
  ن درد داشتم ن خون ریزی
  ولی بازم میترسم ک شاید پرده بکارتم اسیب دیده باش
  اگ میشه جوابمو بدین ک اسیب دیده یا نه

  1. سلام
   معلوم نیست به احتمال زیاد مشکلی نداره. بعدا میتوانید به متخصص زناان مراجعه کنید تا بررسی کنند..
   این کار را هم دیگر انجام ندهید

 31. سلام با مراجعه به پزشک میشه تشخیص داد که پرده بکارت در اثر خود ارضایی و فرو کردن انگشت ب واژن در اثر ناآگاهی بوده ؟
  میشه اثبات کرد ک رابطه ای نداشتم و فقط در اثر وارد کردن انگشت ب واژن بکارتم آسیب دیده ؟ گواهی سلامت میدن ؟

 32. سلام کسی که رابطه نداشته باشه تا الان ولی پرده ی بکارتش پاره شده باشه باکره حساب میشه؟ چون یه جایی خونده بودم کسی که بدون رابطه به دلایل مختلف مثل ورزش سنگین و پرده ی بکارتش پاره شده باشه باکره حساب میشه…. و اینکه پزشک تشخیص میده پرده ی بکارت با رابطه پاره شده یا با ؟
  ممنون میشم کامل توضیح بدید

  1. سلام پزشک متخصص زنان باید بررسی کند
   تشخیص هم میدهد که بر اثر رابطه بوده یا نه

 33. سلام ببخشید من از سر کنجکاوی انگشتم رو وارد واژن کردم هیچ خون ریزی هم نداشتم فقط یکم سوزش داشتم .. یروز ک معاینه کردم خودمو شکل پردم خیلی عجیب بود سوراخش گشاد بود ینی پاره شده ؟ امکانش هست؟

  1. سلام
   معاینه باید توسط متخصص زنان انجام بگیرد نه شما. هم وارد نیستید هم مممکن است برای پرده مشکلی پیش بیاید

 34. سلام
  از جانتون سیر شدید یا میخواهید آیندتون رو تباه کنید که این کار غلط را می کنید؟!
  دوست دارید به عوارض و مشکلات و مضراتش گرفتار شوید؟
  از جمله عوارضش مشکلات گوارشی و اادراری و پوکی استخوان و پیری زودرس و افسردگی و مشکلات ارضانشدن در رابطه جنسی طبیعی هست. که برای هر کسی بنا به شرایط عورض آشکار خواهند شد.
  این کار غلط و نادرست و گناه بزرگ را لطفا دیگر انجام ندهید و ترک کنید.

  وضعیت دقیق پرده هم با بررسی توسط پزشک زنان مشخص میشه

 35. من تازه نامزد کردم ،
  نامزدم بامن معاشقه کرد ولی هیچ دخولی انجام نداد ولی سر انگشتشو وارد واژنم کرد کاملا انگشتشو وارد نکرد من اجازه ندادم چون خیلی دردم گرفت و یکم سوزش داشتم الان من پردم آسیب دیده؟

  1. سلام

   وضعیت دقیق پرده با بررسی توسط پزشک متخصص زنان مشخص میشه. شما نمیتوانید تشخیص بدهید

 36. سلام.من از سر کنجکاوی انگشتم رو وارد واژنم کردم ممکنه پرده بکارتم اسیب دیده باشه؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید خیلی استرس دارم

  1. سلام
   کار غللط و اشتباهی هست دیگر هیچوقت انجام ندهید
   احتمالش کمه . نتیجه قطعی با بررسی توسط متخصص زنان ممکن هست

 37. سلام من مهدثه هستم من دوتا انگشتمو داخل واژنم کردم ورفت داخلش امکانش هست که پرده بکارتم پاره شده باشد

  1. سلام
   خییلی کارغلط و نادرستی هست. پاره هم نشده باشه ضرر و عوارض زیاد دیگه ای داره. دیگه نکنید خواهشا
   احتمالش ممکنه اما نه ۱۰۰درصد. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 38. سلام من به مدت ۲سال می کردم با مالش به هیچ عنوان هم چیزی داخل واژنم نکردم الان خیلی میترسم امکان داره شدن پردم وجود داره الان دو هفته هم هست که این عملو انجام ندادم

  1. سلام
   لطفا ترک کنید و این کار غلط و نادرست را دیگر انجام ندهید٬ ضرر و عوارض زیادی داره.
   فعلا پرده مشکل نداره اما اگر تکرار کنید ممکنه مشکلاتی پیش بیاد

 39. سلام من 17 سالمه با همسرم ک برای بار اول سکس کردیم درد شدید داشتم الان سه روزه ک واژنم درد میکنه و گاهی مقداار کمی خون دور واژنمه ایا عادیه؟؟ خدمو انگشت کردم خیلی درد بدی توی واژنم پیچید من خیلی نگرانم

  1. سلام
   همیشه وقتی چیز مشکوکی می بینید یا دردی دارید به پزشک و حکیم مراجعه کنید تا بررسی و درمان کنند٬ درباره وضعیت شما هم بدون برررسی نمیتوان پاسخی داد.
   ممکنه بخاطر نوع بکارت و واژن باشه . به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید تا بررسی کنند.

   1. سلام. اگه بکارت به علت خودارضایی پاره شده باشه ن رابطه گواهی سلامت میدن یا ن؟

    1. سلام
     بستگی داره٬ به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند.

 40. سلام. اگه چیزی حدود 5 سانت داخل واژن شده باشه باعث پاره شدن بکارت میشه؟

  1. سلام
   به این شکل و بدون بررسی نمیتوان گفت٬ بستگی به نوع پرده و …. دارد.
   برفرض بکارت سالم باشد با عوارض و آسیبهایی به کل بدن و روان میزند چه می کنید؟ محروم شددن از لذت و ارضای طبیعی در رابطه واقعی٬ رشد نکردن صحیح بدن٬ لاغری و رفتن رنگ بدن٬ پیری زودرس و پژمردگی و افسردگی٬ مشکلات گوارشی و ادراری٬ تیره و زشت شدن آلت جنسی٬ بوی بد واژن و ….ده ها عوارض و مشکلات دیگر که در آينده برایتان آشکار می شود و باید با آنان و انواع مختلف بیماری دست و پنجه نرم کنید.

 41. سلام
  کارتون غلط بوده دیگه تکرارش نکنید.
  به احتمال زیاد مشکلی نیست٬ پزشک متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید.
  میتونید برای چکاپ کلی سینه و رحم و تخمدان و … حتی تنهایی به دکتر مراجعه کنید.

  1. یعنی اون خونی که از وارژنم خارج شد بخاطر بکارت نبوده؟
   من هنوز به سن قانونی نرسیدم ب تنهایی میتونم برم؟
   ببخشید من دوباره این سوالو پرسیدم فشار روحی روانی زیادی بهم وارد شده

   1. از اینجا بدون بررسی نمیتوان پاسخ دقیقی داد. فقط احتمالات مطرحه. ممکنه برای پرده بوده باشه ممکنم هست بخاطر فشار و پوست و واژن و … بوده باشه.
    بله تنها میتونید برید معمولا به سن کاری ندارند.

 42. سلام
  ممکنه٬ اما اسیب دیدگی جزیی هست احتمالا٬ اینده مشکل نداره..میتونیید برای چکاپ کلی سینه و رحم و تخمدان و واژن و… با خانواده یا تنها به متخصص زنان مراجعه کنید.

 43. با سلام دختری ۱۷ساله هستم که از ۱۵ سالگی به مدت یکسال خود ارضایی میکردم بدون اینکه فکر کنم بد باشه وقتی عوارضشو و اسمشو فهمیدم ترک کردم و ای هیچ موقع انگشتم و تو واژنم نکردم هیچی رو فقط یذره اون بالاش بود که خدای شکر ترک کردم الان یه نامزد دارم بعد تو خیلی از مطلب های گوگل نوشته که نمیشه ازدواج کرد پردت اگه بر اساس همینم.ضوع پاره بشه
  سوالم این بود که
  آیا به پردم آسیب رسیده یا اگه رسیده باشه تو ازدواج مشکل نیست پزشک کاملا تشخیص میده رابطه نداشتم

  1. سلام
   تنها هم میشه رفت برای چکاپ سینه و واژن و تخمدان و …
   جای نگرانی نیست. میتونید ازدواج کنید. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   نپذیرفتن |

 44. سلام وقت بخیر ببخشید امکان داره پاره بشه از من اینجوری بعد از ی ساعت خون اومده میشه بهم بگین آیا پردم سالمه یا نه خیلی حالم بده😪

  1. سلام
   احتمالا پاره نیست. پزشک زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید.
   اما کار مضر و غلطی هست عواض زیادی داره.

   1. سلام خسته نباشید
    ایا خود ارضایی کلیتوریس در آزمایش خون مشخص میشود؟
    یا باعث بهم خوردن چیزی در ازامایش خون میشود؟

    1. سلام
     خیر
     اما برای سلامتی خودتان و آیندتان ضرر و آسیب دارد. جز پشیمانی در اینده سود دیگری ندارد

 45. سلام من چند سال پیش از سر کنجکاوی کمی انگشتمو داخل واژنم کردم نه خونی دیدم نه دردی داشت خودمم نگاه کردم پارگی چیزی نداشت یعنی یه تکه گوشت صاف بود ایا ممکنه اسیب دیده باشه؟!

 46. سلام ببخشید من وقتی خودمو میشورم احتمال انگشتم میره داخل و احتمال اینکه بره داخل ولی کم هست اینطور میتونه پرده بکارتم پاره بشه؟
  وقتی جلو اینه نگاه میکنم جلوش دیده نمیشه خیلی ولی یه چی جلوش هست مثل عکستونه ولی میشه ک پاره باشه؟

  1. سلام
   موقع شستشو نیازی به دست زدن در اون ناحیه نیست که داخل هم بره. دست فقط باید در قسمت پایینی باشه همین. سعی کنید دست فقط همون قسمت پایین باشه٬ و گرنه اگر عفونتی باشه ممکنه باعث انتقالش بشه.
   بیشتر از این باید نگران سلامتی و ایندتون باشید.
   باعث اسیب به جسم میشه و ده ها مشکلات و عوارض دیگر.
   همچنین ممکنه باعث مشکلات و اختلال در ارضاشدن در اینده در رابطه واقعی بشه٬ در نتیجه در رابطه واقعی به راحتی ارضا نخواهید شد و افسوس این روزها را خواهید خورد.
   ضعف و لاغری٬ رنگ پریدگی٬ رفتن جذابیت و زیبایی صورت و بدن٬پوکی استخوان و پیری زودرس٬ ریزش مو٬مشکلات گوارشی و ادراری٬ اضطراب و گوشه گیری و افسردگی و …. از عوارض احتمالی هستند.

 47. باسلام من مجردم و2سال پیش عمل سنگشکن حالب انجام دادم،دکتربرام فنر(استنت دبل جی)داخل مثانه گذاشت،پس از چن روز خارجش کرد،که ببخشیدرفتم دستشویی سوزش شدیدی داشتم وچن قطره خون …آیا پردم آسیب ندیده؟لطف میکنین جواب بدید.

  1. سلام
   مجرای ادرار که به کلیه متصل هست با واژن فرق داره٬ دو مجرای مجزا و متفاوت هستند. احتمالا وارد مجرای ادراری کردند که جدا هست از واژن . خون هم از مجرای ادرار امده.
   از پزشک بپرسید اگر داخل واژن نکردند هیچ مشکلی نیست. مدارک عمل هم که موجوده برای اثبات.
   پزشک زنان هم تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 48. سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه و حدود ۱ ماهه که اما امروز بعد از چند ساعت یه لخته خون انداره کمتر از ۲ بند انگشت دیدم و خب بدون درد و اونقد استرس دارم که یادم نمیاد برخورد سختی با پرده داشته
  الان این نشانه پاره شدن پرده است ؟
  ممنون میشم کمکم کنید امکان رفتن ب پزشک رو ندارم

  1. سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت. اگر آسیبی هم دیده باه کم خواهد بود و پزشک تشیص مییده که رابطه نداشتید.
   چون تازه هست توصیه اکید میکنم و رک میگویم که دیگر کاری نکنید این کار مضر و غلط و نادرست را انجام ندهید. در غیراینصورت مانند دیگران عادت خواهید کرد و احیانا معتاد خواهید شد و دیگر ممکنه ترک کردنش براتون سسخت باشه. پس تا عادت نکردید این موضوع را رها کنید .
   درغیر اینصورت ممکنه در اینده به عوارضی که ذکر شده مبتلا شوید و در رابطه طبیعی به مشکل بخورید.

 49. سلام من یه سال پیش برای کنجکاوی انگشتمو هرزگاهی داخل واژونم میکردم تو دستشویی همینطوری از سر کنجکاوی یعنی الان پرده من سالمه یانه چون با انگشتم نه ضربع ای وارد میکردم نه چیزی؟؟؟؟

  1. سلام
   متخصص زنان باید بررسی کند. احتمالا سالمه.
   دیگر کاری نکنید

 50. سلام …من یک ماه بیش انگشتم رو از سر کنجکاوی روی دهانه واژنم گذاشتم و اونقدر زیاد فشار ندادم یعنی اصلا فشار ندادم …نه دردی داشتم نه خونی اومد …اون موقع اطلاعی از وجود پرده نداشتم ۱۴ سالمم هی ممکنه پاره شده باشه ترو خدا کمک کنین خیلی میترسم

 51. سلام من هر وقت که برم حموم زیر دوش اب می خوابم میخوام بدونم فشار اب باعث از بین رفتن بکارات میشه یا نه واینکه فشار ابی هم خیلی زیاده

  1. سلام
   متخصص زنان باید بررسی کنه. احتمالا پاره نیست.
   لطفا دیگر انجام ندهید ٬ جز پشیمونی و حسرت در آینده چیز دیگری نداره! اگر میخواهید مبتلا به عوارض و درد و پیری زودرس و مشکلات اخلاقی روانی عاطفی و بدخلقی و … در اینده شوید همین کار را ادامه بدهید.

 52. سلام ببخشید یک سوال
  بعدا پزشک از طریق خاصی میتونه بفهمه؟ کلا میخام بدونم پزشک با معاینه یا هرچیز دیگه ای میتونه متوج شه ؟

  سوال بعدیمم اینه ک کسی ک و پردش پاره یا خراشیده بشه، بعد ها پزشک میفهمه ک بخاطر بوده؟

  1. سلام
   احتمالا نه.
   بجای این فکرها نگرانی سلامتی و آیندتون باشید. چه کسیربفهمه چه نفهمه این عمل غلط و مضر هست و عوارض جدی روی جسم و روح و روان شما میگذارد. دیگر انجام ندهید.

   1. سلام دختری ۱۸ ساله هستم. بچگی به دلیل این که سوراخ واژنم قسمت ادرارش تنگ بود و عفونت کرد عمل شدم برای باز شدن راه ادرار کلاس چهارم
    این مدت رفتم دکتر با مادرم گفت پرده سالم و حلقوی و ۱/۴ از بین رفته فکر میکنم دروغ گفتن
    من از سر کنجکاوی بار ها انگشتم تا ته تو واژنم کردم حتی دو انگشت همزمان و نه دردی نه خونریزی و نه هیچی نداشتم خواستم بدونم بکارت دارم یا نه همین
    پزشک مراجعه کردم با مادرم دروغ گفت

    1. سلام
     پزشک چرا باید دروغ بگه؟! پزشک دروغ نگفته٬ مسولیت برایش دارد.تهمت نزنید. برای پرده گواهی که پزشک می دهد معتبر است.
     ضنا مجرای ادرار و واژن دو مجرای جدا و متفاوت هستند. یعنی دو مسیر و دو مجرا هستند نه یکی. پس ربطی بهم ندارند. مدارک مربوط به عمل را هم که دارید.
     همین کنجکاوی الکی و بیموردی که کردید ممکنه آسیب بزنه. دیگر بهش فکر نکنید کنجکاوی نکنید.
     اگر هم خیلی برایتان مهم هست به پزشک دیگر که با تجربه هست مراجعه کنید.

   2. سلام ….من یه چیزایی دیدم نمی دونم بکارتم بود یا نه مثل اون عکسی که گذاشتید یه سطح صافی یه چند سانت بعد ورودی واژنمو پوشونده بود گوشتی رنگ بود …ولی سوراخی نداشت پس چجوری خون قاعدگی خارج میشه …۱۴ سالمه…و بعد از اینکه فهمیدم یه چنین چیزی وجود داره استرس گرفتم که نکنه پاره شده باشه ……ترشحات واژنمم خیلی زیاده ممکنه از اون باشه

    1. سلام
     بکارت انواع مختلفی داره٬ همه عکسهاش هم در اینجا نیست. پرده سالمه . نگرانی و استرس بیمورد نداشته باشید. دیگر هم دست نزنید کنجکاوی نکنید. ترشح هم ربطی به بکارت نداره. مگر تا بحال پریود نشدید؟

    2. من وقتی ۱۲ سالم بود اما بعدش اینو فقط یادمه نه خونی بود نه دردی ولی چند روز بعد پریود شدم در معاینه مشخص میشه که اگه پارگی بوده مال چه سالی و در اثر رابطه جنسی نبوده؟

     1. سلام. اگر اسیب دیده باشه به احتمال بالا پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید.
      کار مضر و غلط با عوارض زیاد را دیگر تکرار نکنید.

 53. من سنم ۱۶ست و خیلی وقت بود که پریود هم نشده بودم. بعدش خون دیدم.تیره ست.دردی نداره ولی نمیدونم میترسم گیجم لطفا بهم بگید چه کنم.من چندسالی هست که قاعدگی نامنظمی دارم و تازه متوجه شدم خیلی خیلی دیر و به مدت کوتاه پریود میشم!.قبلا هم این نظرم رو بهتون فرستادم اما نه اینجا میبینمش و نه پاسخی دادید.دلم شکست

  1. سلام
   اگر برای خیلی وقت پیش نیست احتمالا در صفحه دیگری شاید نظر گذاشتید یا ثبت نشده. نظرات ثبت شده پاسخ داده شدند.
   شما باید به پزشک متخصص زنان باتجربه و متبحر مراجعه کنید تا هم علت اختلال قاعدگی را بررسی کنند هم اون مطلب رو.
   لطفا دیگر کاری نکنید. علاوه بر بکارت٬ عوارضهای جسمی و روحی روانی زیادی دارد و درآینده خود را ملامت می کنید که چرا این کارها را کردم و کسی چیزی بهم نگفت. اگر میخواهید مشکلی برای بدن و روان پیش نیاد دیگر کاری نکنید. در غیر اینصورت در آینده پشیمان خواهید شد.

 54. سلام من از سر کنجکاوی و اینکه مایع های واژن رو درارم چندین بار انگشتم رو داخل واژنم کردم بکارتم سالمه؟

  و آزمایشی هست ک اگه بکارت ی شخصی پاره شده باشه نشون بده ک قبلا رابطه نداشته؟

  1. سلام. احتمالا سالمه. دیگر دست نزنید و کاری نکنید. میتوانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده

   1. سلام لطفا پاسخ منو اینجا بدید و تو ایمیل جواب نذارید چون مشترکه ایمیلم
    مرسی

 55. سلام من 24 سالمه امکان معاینه هم ندارم. درشرف ازدواج هم هستم. امکان داره پرده آسیب دیده باشه یانه؟ خواهش می کنم سریع جواب بدید. من خیلی نگرانم.

   1. چشم امروز عیده توبه کردم واز خدا خواستم اسیب ندیده باشم ودیگه این کارو نکنم
    هیچ دخولی نبوده پس مطمئن باشم سالمم و نیازی نیست تا لحظه ازدواج واسه معاینه برم چون شرایطش تو خونواده ما سخته مطمئن باشم سالمه؟

    1. سلام
     رفتن پیش پزشک ضرری نداره٬ بدون بررسی نمیتوان با طمینان ۱۰۰درصدی جواب داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا