قرص تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها / طرز استفاده از شیاف ماریانا

قرص تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها,شیاف تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها,شیاف تنگ کننده واژن,طرز استفاده از شیاف ماریانا,تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها,قرص تنگ کننده واژن در داروخانه,عوارض ژل تنگ کننده واژن,قرص تارگت,شیاف ماریانا برای تنگی واژن,ماریانا برای تنگی واژن

شیاف ماریانا تنگ کننده واژن

واژن یک اندام بسیار مهم در اکثر زنان است. بسیاری از زنان شل شدن واژن را تجربه می کنند. اما کمتر کسی به دنبال معالجه است. ممکن است خانم ها از گفتگو با پزشک در مورد علائم خود خجالت بکشند و در آینده دچار ضربات شدید روحی و جسمی شوند. در اینجا ما به شما جهت درمان بیماری های واژن، شیاف تنگ کننده واژن ماریانا را معرفی می کنیم.

قرص تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها / طرز استفاده از شیاف ماریانا

استفاده از شیاف ماریانا برای تنگ شدن واژن

وقتی صحبت از واژن می شود، افسانه ها و تصورات غلط زیادی وجود دارد. برخی افراد معتقدند که واژن می تواند خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و برای همیشه سست شود. این در حقیقت درست نیست. واژن شما خاصیت تغییر شکل بازگشت پذیر (ارتجاعی) دارد. این به معنای آن است که واژن در طی رابطه جنسی و یا زایمان طبیعی دراز می شود، اما طولی نمی کشد که واژن شما به شکل قبلی خود برمی گردد. علاوه بر آن با مصرف شیاف تنگ کننده واژن ماریانا، خاصیت تنگ شدن واژن را برای همیشه حفظ خواهید کرد.

شل شدن واژن می تواند علل مختلفی داشته باشد. ممکن است مهبل شما با افزایش سن یا داشتن فرزند کمی شل تر شود، برای تنگ کردن واژن با استفاده از شیاف ماریانا، عضلات دقیقا مانند آکاردئون منبسط می شوند و جمع می شوند. با مصرف منظم شیاف ماریانا هیچ چیزی به عنوان واژن “شل” وجود ندارد. البته با گذشت زمان، زایمان و سن به طور بالقوه می توانند باعث شل شدن جزئی و طبیعی واژن شما شوند، اما با مصرف شیاف تنگ کننده ماریانا واژن کشش خود را به طور دائم از دست نمی دهد.

ديگر دلایل شل شدن واژن عبارتند از:

زایمان، چاقی، جراحی های مختلف زنانه، بلند کردن اجسام سنگین بطور پی در پی، ورزش سنگین بطور منظم، ترومای لگن، یائسگی، کمر دردهای مزمن، عسطه و سرفه پی در پی، یبوست مکرر، ولی خوشبختانه شیوه های موثر و مفیدی برای تنگ کردن دوباره دیواره های واژن وجود دارد که با انجام درست آنها نیازی به انجام عمل جراحی یا واژینو پلاستی نخواهد بود.

استفاده از شیاف ماریانا بعد از زایمان

طبیعی است که واژن بعد از زایمان طبیعی تغییر کند. کانال واژن و دریچه واژن شما برای اجازه دادن به عبور نوزاد از طریق کانال، کشش بسیار زیادی خواهد داشت. برخی از زنانی که زایمان کرده اند ممکن است متوجه تغییر در مهبل (واژن) خود، مثلا احساس شل یا خشک شدن، و یا بزرگتر شدن واژن نسبت به قبل، شده باشند. حتی ممکن است متوجه شوید که واژن شما از حالت معمول خود کمی سست تر است. کاملا طبیعی است واژن شما باید چند روز پس از زایمان شروع به عقب رفتن کند، اگرچه ممکن است به طور کامل به شکل اصلی خود بازنگردد. خانم هایی که تجربه استفاده از شیاف ماریانا را بعد از زایمان دارند، مصرف شیاف ماریانا را در جهت تسریع بازگشت واژن به شکل اولیه و قبل از زایمان، توصیه می کنند.

استفاده از شیاف ماریانا و خشکی واژن

یکی از مشکلات رایج در میان خانم ها که معمولا روابط جنسی را هم تحت تاثیر خود قرار می دهد، خشکی واژن است. بعضی اوقات، حتی زنانی که از نظر جنسی فعال نیستند، از خشکی واژن و تحریکاتی که ممکن است با آن همراه باشد، رنج می برند. یک باور غلط وجود دارد که این مشکل تنها در دوران یائسگی اتفاق می افتد. این تفکر کاملا اشتباه است و امکان دارد در هر زمانی حتی در زنان جوان نیز این مشکل رخ دهد و موجب رابطه جنسی ناراحت کننده و بر هم خوردن تعادل در زندگی جنسی فرد شود.

شیاف ماریانا یکی از بهترین شیوه های ممکن برای :

تنگ کردن واژن
خشکی واژن
سوزش واژن
ترشحات واژن
خارش دستگاه تناسلی
سوزش با ادرار
تکرر ادرار
عفونت های مكرر مجاری ادراری
بی اختیاری ادرار
خونریزی بعد از مقاربت
ناراحتی در مقاربت
کوتاه شدن و سفت شدن کانال واژن، است.

برای آشنایی بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ تنگ کردن واژن با ورزش کگل را در سایت ما مطالعه کنید.

روش استفاده از شیاف ماریانا

استفاده از شیاف ماریانا بسیار آسان است. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید، یک شیاف را ۱ تا ۲ ساعت قبل، با انگشت داخل واژن بفرستید. شیاف در طی نیم ساعت اثر کرده و واژن را تنگ می کند. شیاف ماریانا تاثیرات بی نظیری دارد و کمتر از ۲ ساعت حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند و شما متوجه اثرات آن می گردید.

در هفته اول، 3 عدد از این شیاف را استفاده کنید (هر 2 روزی یک عدد). پس از 7 روز، 1 تا 2 عدد در هفته مصرف کنید و در مراحل بعدی مصرف شیاف ماریانا هر 2 هفته یکبار می باشد. برای درمان دائمی به مدت ۳ ماه هر 2 هفته یکبار از این شیاف استفاده کنید. (هر سال این کار را تکرار کنید).

نکته مهم:

قبل از استعمال با پزشک خود یا متخصص زنان یا ماما مشورت کنید. مصرف باید زیر نظر پزشک باشد. از خرید و استعمال بدون مشاوره متخصص جدا خودداری کنید.

میزان مصرف شیاف ماریانا در هر فرد متفاوت خواهد بود و ممکن است کمتر یا بیشتر از این میزان باشد.

برای افزایش لذت جنسی بهتر است یک روز قبل از نزدیکی استفاده شود.

مراحل قرار دادن شیاف واژینال

چه بخواهید شیاف را برای خودتان قرار دهید با برای فرد دیگری این مراحل را انجام دهید.مراحل ذکر شده برای هر دو مورد کاربرد دارد.

  ورزش کگل برای تنگی واژن / آموزش ورزش کگل برای تنگی واژن

شیاف ماریانا

ابتدا دست ها و واژن خود را به خوبی بشویید .این کار را با استفاده از آب گرم و صابون انجام دهید و در نهایت دست ها و واژن خود را با حوله ی تمیز خوب خشک کنید.

2.خارج کردن شیاف از بسته بندی

شیاف ماریانا خارج کردن شیاف از بسته بندی

شیاف را با دقت و خیلی آرام از بسته بندی خارج کنید و سعی کنید انتهای شیاف درون بسته بندی قرار بگیرد .ممکن است شیاف همراه با اپلیکاتور باشد .شیاف را درون اپلیکاتور قرار دهید.

3.پوزیشن مناسب برای قرار دادن شیاف

شیاف ماریانا پوزیشن مناسب برای قرار دادن شیاف

می توانید روی کمر خود دراز بکشید و زانوهای خود را خم کنید یا می توانید روی پاهای خود بایستید و زانوها را مقداری خم کنید.در صورتی که می خواهید شیاف را برای فرد دیگری قرار دهید پوزیش اولی برای بیمار بهتر است.

4.قرار دادن شیاف

شیاف ماریانا قرار دادن شیاف

در صورتی که اپلیکاتور دارید اپلیکاتور را درون واژن قرار دهید و شیاف را به درون واژن هل دهید و در صورتی که اپلیکاتور ندارید شیاف را از قسمت نوک تیزش وارد واژن کنید و فشار دهید تا به انتهای واژن حرکت کند.

5.خارج کردن اپلیکاتور

در صورت استفاده از اپلیکاتور آن را از واژن خارج کنید.

6.پایان کار

مقدار کمی دراز بکشید تا شیاف در جای خود قرار گیرد و از واژن خارج نشود.

7.شستن دست ها

در نهایت حتما دستمال ها و اقلامی را که استفاده کرده اید را دور بی اندازید و دست های خود را به خوبی بشویید.

همچنین مطلب درباره پرده بکارت را بخوانید .

 

  درمان های خانگی و طبیعی تنگ کننده واژن / تنگ کردن واژن با گیاهان دارویی و ورزش
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

4.6/5 - (76 امتیاز)

16 نظرات

 1. من قرصش رو مصرف كردم سبز و قهوه اي رنگه ٣هفته قبل اما امروز كه خواستم براي دومين بار قرص رو مصرف كنم با دست داخل واژن كه گذاشتم يك دفعه متوجه شدم قرص قبلي هنوز داخل واژنمه و جذب نشده چرا؟مگه نبايد جذب بشه؟٣هفته گذشته بود از گذاشتنش

  • سلام لطفا بررسی کنید که شیاف را طبق آموزش صحیحی که در سایت هم گفته شده قرار داده اید یا خیر
   چک کنید تاریخ انقضا نگذشته باشد و مارک معتبر باشد
   در غیر اینصورت موضوع را با داروخانه ای که خریدید در میان بگذارید

  • باید درش بیارید خوب

 2. سلام من از این شیاف خریدم اما شفاف نیست سبز و قهوه ای رنگ هست . گفتن دو ساعت قبل از نزدیکی بزار داخل واژن بعد از دوساعت درش بیار . اینکارو که میکنم بعد از چند روز ترشحات شدید سفید رنگ از واژنم بیرون میاد و دچار عفونت میشم . چرا به نطرتون؟ یا اینکه اون تقلبی بود و باید شیفش شفاف و بی رنگ باشه؟

  • سلام
   موضوع را با پزشک داروساز آن داروخانه در میان بگذارید.
   همچنین بهتر است زیر نظر و با مشاوره پزشک متخصص زنان و یا مامایی استعمال نمایید.

 3. سلام من هر چقدر گشتم چه توی عطاری چه داروخانه حتی سایت دارو کده نتونستم شیاف ماریانا پیدا کنم پودرش رو عطاری داشته ولی اصلا شیاف ماریانا نیست لطف میکنید جای معتبری که بتونم این محصول رو پیدا کنم بهم معرفی کنید. مرسی

  • سلام
   داروخانه های بزرگ و سایتهای بزرگ احتمالا دارند. شاید بخاطر کرونا کمیاب شده باشه
   روی لینک زیر کلیک کنید. سایتهایی مثل باسلام دارند. فقط مراقب باشید و سوال کنید و از کیفیتش اطمینان حاصل کنید

 4. استفاده از این شیاف عوارض نداره؟

 5. سلام بعد از یائسگی دچار تنگی واژن خارش شدید ترشح به همراه بوی بد شدم آیاازاین قرص رو استفاده کنم.

  • پشتیبان

   سلام
   وقتی واژن تنگ شده دیگر برای چه میخواهید استفاده کنید؟ مورد استفادش بیشتر برای تنگ کردن وأژن هست.
   قبل از استفاده با پزشکتون(متخصص زنان) مشورت نمایید

 6. سلام ازشیاف ماریانا استفاده کردم الان بعد سه روز هنوزم ترشحات سبزرنگ دارم علتش چیه؟ممکنه همون شیاف باشه که داره خارج میشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   فقط ترشح هست؟ تغییر دیگری نداشته؟ مطمنید موقع استعمال بخوبی داخل واژن شده؟
   بهتر است زیر نظر پزشک مصرف کنید. در این مورد باید بررسیربشه که بطور صحیح استعمال شده و همینطور شیاف مشکلی نداشته باشه و اینکه با بدنتون سازگار باشه. به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید.

 7. سلام وقت بخیر من دیشب شیاف ماریانا استفاده کردم برای عفونت،الان هر چه قد میخوام خارج کنم نمیشه.چیکار کنم

  • پشتیبان

   سلام وقت بخیر
   باید زیر نظر متخصص زنان مصرف کنید.
   به پزشک زنان یا درمانگاه مراجعه کنید.

 8. من ازین قوطی سبزا استفاده کردم خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *