تغذیه برای جبران خودارضايي / خود ارضايی باعث لاغري ميشود؟

برای جبران اسپرم از دست رفته چه بخوریم,آیا جنب شدن باعث لاغری میشود,تغذیه برای جبران خود ارضايي,خود ارضايی باعث لاغري ميشود؟,آیا ارضا شدن باعث لاغری میشود,ايا خودارضايي در زنان باعث لاغري ميشود,ایا ارضا شدن زن باعث لاغری میشود,ایا ارضا شدن مرد باعث لاغری میشود

خودارضایی یا استمناء در واقع تحریک دستگاه تناسلی برای رسیدن به برانگیختگی و لذت جنسی است که توسط خود فرد انجام می شود. معمولا این تحریک با لمس کردن یا ماساژ دادن آلت تناسلی انجام می گیرد اما در برخی موارد ممکن است از وسایل دیگری هم برای این کار استفاده شود.

این عمل بسیار غلط و نادرست است و عوارض جدی و شدید برای بدن و روان دارد. آسیبی که این کار زشت به بدن می زند با هیچ چیز قابل جبران نیست. اگر می خواهید با دست خود٬ خودتان را نابود کنید دست به این کار کثیف بزنید!
راه حل این اصلی مشکل ازدواج است و ترک کردن این کار نادرست.

تغذیه برای جبران خودارضايي / خود ارضايی باعث لاغري ميشود؟

تحقیقات نشان می‌دهند که حدود 95 درصد از مردان و 85 درصد زنان خودارضایی می کنند و این رفتار بسیار رایج است. خودارضایی در ابتدا ممکن است از روی حس کنجکاوی و کاوش بدن انجام بگیرد اما رفته رفته به یک عمل همیشگی تبدیل شود و فرد به انجام آن اعتیاد پیدا کند.

بهترین تغذیه پس از خودارضایی

خودارضایی اگر چه در دین اسلام حرام و گناه کبیره است و حکما و اطباء آسیب های متعدد روانی و جسمی را برای آن برشمرده اند اما از آن دست عادت هایی است که متاسفانه به کرات توسط برخی از مردم در سراسر جهان تجربه می شود.

از مهمترین علائمی که هر فرد بعد از خودارضایی تجربه می کند تحریکات عصبی و از دست رفتن املاح مفید بدن است که در پی خودارضایی و ارگاسم ناقص ناشی از آن به وجود می آید.

این علائم اگر چه بعد از رابطه زناشویی نیز دیده می شود اما از آنجا که هم این کار طبیعی نیست و غلط است و آثار زیانباری دارد و معمولا افراد معتاد به خودارضایی به طور بی رویه و بیمارگونه آن را تجربه می کنند (اغلب حتی یک بار انجام دادن این عمل سراسر غلط باعث اعتیاد فرد به آن میشود٬ مانند افراد معتاد به مواد مخدر) به مرور سلامت جسم و روان فرد را تحت تاثیر خود قرار می دهد.از این رو به این افراد توصیه می شود بعد از خودارضایی برای تسکین اعصاب شان دوش آب ولرم(مایل به خنکی) بگیرند.

نکته مهم : توجه داشته باشید که اگر حتی فقط یک بار این کار انجام شود با هیچگونه مواد غذایی جبران نمی شود٬ ضمن آنکه مضرات و عوارض زیادی برای بدن دارد. زیرا اساسا این عمل غلط فرق اساسی با رابطه جنسیرطبیعی دارد و صد در صد نقطه مقابل آن است.
در رابطه جنسی طبیعی فرد بطور کامل ارضا میشود و احساس خوشایندی دارد ضمن آنکه عوارضی ندارد٬ اما در استمناء فرد پس از انجامش بطور کامل ارضا نمیشود بلکه حس ارضای کاذب و نادرست است٬ هم اینکه احساس ناراحتی و عذاب وجدان دارد٬ ضمن آنکه مضرات و عوارضش بیشمار است.
در رابطه با احساس بد بعد از آن میتوان اینگونه گفت که وقتی فرد تحریک شده٬ شیطان با قدرت تمام او را وسوسه می کند تا این کار مضر را انجام دهد٬ اگر فرد وضعیت خود را تغییر ندهد و مشغول کاری نشود و یا مثلا به بیرون و حیاط برای پیاده روی نرود٬ شیطان وسوسه را بیشتر می کند٬ افرادی هم که مبتلا به این بلا شده اند اراده شان تضعیف شده است٬ در نتیجه معمولا سریعا تسلیم میشوند و کار نادرست را انجام می دهند٬ همین که عمل انجام شد شیطان خوشحال میشود که به هدفش رسیده و انسان را گمراه کرده است٬ او را در تنها میگذارد و می رود. در نتیجه نفس لوامه شروع به سرزنش شخص می کند.

اما در رابطه جنسی با همسر اینطور نیست٬ فرد عذاب وجدان ندارد و احساس خوبی می کند.

اما تغذیه سالم چه کمکی به این گروه می کند؟ توصیه هایی زیادی در این باره مطرح است که مهم ترین آنها نوشیدن مخلوطی از شیرعسل بعد از خودارضایی است.

به این ترتیب فردی که مقدار قابل ملاحظه ای گلوکز، مواد معدنی و املاح مفید بدنش را در پی خودارضایی از دست داده با نوشیدن این مخلوط جبران می کند. از آنجا که فسفر و کلسیم از جمله مهمترین املاحی است که بعد از خودارضایی و رابطه زناشویی از بدن دفع می شود می توان با تغییر رژیم غذایی و گنجاندن مغز آجیل، گوشت راسته گوسفند کبابی، منابع سرشار از ویتامین c مثل پرتقال و هلو کمبود آنها را جبران کرد و یا می توان با تجویز پزشک سراغ مکمل های دارویی رفت که ویتامین c و کلسیم مورد نیاز بدن را تامین کنند.

  خودارضایی باعث سرطان عفونت نازایی عقیم شدن کوتاهی قد میشود؟

خودارضایی و لاغری

تاثیر خودارضایی در لاغری و کاهش وزن

یکی از سوالاتی که عموما پرسیده می‌شود، این است که آیا خودارضایی بر عضله سازی و تناسب اندام تاثیری منفی دارد؟

ما در این رابطه نقطه نظرات متخصصین، مربیان، فیزیولوژیست‌ها و حتی سکسولوژیست‌های متعددی را جویا شدیم.

با روشن بینی کامل، و پس از تحقیق مفصلی که انجام دادم، با قاطعیت تمام، فقط یک جمله به شما خواهم گفت، بله!

خود ارضایی بر عضله سازی تاثیر منفی می‌گذارد.از من ایراد نگیرید، نمی‌گویم که کور کورانه حرفم را بپذیرید، اما خیلی‌ها این حقیقت را تجربه کرده‌اند. شما هم تجربه کنید! کافیست تا خودارضایی را ۳ هفته کنار بگذارید و به تمرینتان ادامه دهید. پس از این مدت، سطح بالایی از انرژی، بی حالی کمتر، و انگیزه‌ای فراتر از گذشته را تجربه خواهید کرد.

چه کسی است که این‌ها را نخواهد؟افراد بسیاری گفته‌اند که هیچ ارتباطی بین انرژی فیزیکی و انرژی جنسی وجود ندارد، اما بگذارید صاف و پوست کنده بگویم، اینطور نیست!با کیفیت‌ترین بخش خون شما، در شکل‌گیری اسپرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین اگر مقدار زیادی از آنرا هدر دهید، قطعا برای رشد عضلاتتان مانع خواهید تراشید.

شما باید مکانیسم بدنتان را طوری کانالیزه کنید، که تا آنجا که می‌شود آنابولیک بماند، اما اگر دائم خودارضایی کنید، چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.دانشمندان می‌گویند که تولید اسپرم، یک پدیده‌ی طبیعی است، و گهگاه حتی از طریق ادرارتان نیز دفع خواهد شد. این درست است و ما هم منکرش نیستیم، اما هرچه اسپرم بیشتری از دست بدهید، مواد مغذی بیشتری صرف تولید دوباره‌ی اسپرم و فعالیت‌های کاتابولیک خواهد شد.این مواد مغذی، همان‌هایی هستند که برای رشد عضلانی هم به آنها نیاز است، که با خودارضایی، باعث خواهید شد تا رسیدن مواد مغذی به عضلات یا به تاخیر بیفتد یا کلا لغو شود!سیکل تولید اسپرم، حدود ۷۰ تا ۸۰ روز زمان نیاز دارد.

اسپرم، به معنای واقعی جوهره‌ی بدن شماست! تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که تا آنجا که می‌توانید خودارضایی نکنید. حداقل، کمتر خودارضایی کنید! نتیجه‌اش را خواهید دید.

آیا آمدن منی در خواب و دیدن خواب جنسی طبیعی است؟ آیا ضرری هم دارد؟

دیدن خواب جنسی و خارج شدن منی، نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه بسیار خوب هم هست زیرا هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی موجب تخلیه شما می شود  کاملاً طبیعی و بدون ضرر است، البته باید به این نکته توجه داشت کسانی که بیش از حد در طول روز به سکس فکر می کنند، دفعات دیدن خواب جنسی و جنب شدن آنها از حد عرف خارج شده و این تا حدودی مضر است.

 

منبع: hidoctor.ir

  فواید ترک خود ارضايي از نظر علمی / ایا عوارض خود ارضايي بعد از ترک از بین میرود؟

پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

4.8/5 - (11 امتیاز)

10 نظرات

 1. خوارضایی در کل به دو قسمت قبل و بعد 18 سالگی تقسیم میسه که قسمت قبل از 18 سالگی بیشتر به خاطر ناآگاهی و احساسات کنجکاوانه رخ میده
  اما نوع خطرناک آن اینه که خودارضایی بعد 18 سالگی رخ بده که ببشتر بدلیل خالی بوون قلب از مهر و محبت خداونده
  خدا هدایتگر همه ما باشه

 2. فکر کنم این اول سایت به زبان فارسی بود که به جای تفت دادن …. بالاخره یکم منطقی حرف زد از سایت خوبتون ممنون

 3. عالی بود من ۵ ماهی میشه که درگیرم و زیر ۱۸ سال هستم صاحب سایت لطفا یکم راهنمایی کنید منو🙏😞

  • پشتیبان

   لطفا کلمه را را در کادر جستجو وارد کنید و در سایت سرچ کنید
   چند مطلب هست در بخش نظرات توضیحات و راهنمایی نوشته شده
   در سایت
   dadashreza.com
   هم توضیحات خوبی در این مورد و ترک کردن قرار داده شده
   ترک را شروع کنید سوالی داشتید بپرسید

 4. سلام عزیز با کمال احترام نقص سایتتون اینه که مواد خوراکی ای که به ترک این عمل کمک فراوانی میکنه ذکر نشده اگر ممکنه این مواد رو ذکر کنید با تشکر🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • خب قطعا خوراکی نیست که بشه باهاش خود ارضایی رو ترک کرد فقط میتونی خوراکی هایی بخوری که مسل جنسیتو بیاره پایین

  • پشتیبان

   سلام
   از انجا که موادغذاایی که طبع گرم و کالری بالایی دارند (مثل خرما٬حلوا٬پسته٬کباب گوسفند٬موز٬معجون٬ و …) باعث تولید آب بیشتر و تحریک بیشتر می شوند پس بهتر است در دوران ترک کمتر مصرف شوند یا اصلا مصرف نشوند.

 5. الان با نیاز جنسیمون چیکار کنیم ازدواج هم که با این شرایط اقتصادی کدوم پسری خواستار ازدواج

  • پشتیبان

   سلام
   این کار نیاز جنسی رو رفع نمیکنه برای همین هم هست که بعد از این کار احساس آرامش و سبکی به سراغ انسان نمیاد بلکه احساس ناراحتی و عذاب وجدان و ناراحتی و … نه تنها اون نیاز بصورت کامل فروکش نمیشه بلکه بدتر مانند آب نمک عطش را بیشتر میکنه و فرد بیشتر به این مسایل فکر نمیکنه.
   یعنی در آمدن از چاله و افتادن در چاه هست!
   خداوند وعده داده هر کسی ازدواج کنه درآمد و روزی رو زیاد میکنه اون هم از جایی که اصلا فکرش رو نمی کنیم! اگر چه دختر چه پسر بخاطر مسایل اقتصادی ازدواج نکنند میشه گفت به خدا ایمان ندارند! چرا که خداوند تضمین کرده اگر ا نیت درست ازدواج کنند و تلاش کنند٬ کار و درامد و … رو براشون جور میکنه.
   روی همین حساب هست که کسانی که ازدواج کردند بصورت نامحسوس وضعشون بهتر شده در صورتی که اگر مجرد می موندن نه وضعیت فعلی رو داشتند نه روحیه و انگیزه فعلی رو.
   به مسایل اقتصادی اصلا فکر نکنید حتی اگر بیکار هستید و ۱۰ میلیون تومان هم ندارید جلو برید اقدام کنید به سادگی شروع کنید و ازدواج ساده بکنید. خواهید دید خداوند جوری کمکتون میکنه که اصلا فکرش رو نمیکردین و تعجب خواهید کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *